Merhaba... Ben Ayko

ayko

Yeni Üyemiz
Adı
ayko
Öncelikle bu sitenin oluşumuda başta Selahattin ÜSTADA ve emeği geçen tüm arkadaşları kutlarım. Küçük dostlarımızın ihtiyaçları ve hastalıkları hakkında aydınlatıcı bir çok konu buldum ve yararlandım. Aslınds benim işim Akvryum balıkları üzerine, balık üretimi yapıyorum. Arkadaşımın ısrarıyla dört ay önce 40 takım kadar kuş aldım. Artık bu işede bulaştık kurtuluş yok :) Mademki bu işi yapacağım bu işin ustadıyla tanışmam gerekir dedim Selahattin ÜSTADI aradım, eksik olmasın beni ağırladı mekanını açtı. EYVALLAH üstad.......                      Biz üretim olarak Bayrampaşa da satışımız Davutpaşada LALE akvaryum market olarak çalışmaktatız. www.lalepet.com                    Kuş konusunda ben sizden balık konusunda da ben size bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım. Saygılar.....

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Ayhan hoş geldin safa getirdin arkadaşım

arkadaşlar ayhan ve biraderi zor balıkların üretimi konusunda türkiyenin ilkleri arasında kendilerinden balık konusunda bilgiler alabilirsiniz

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Aramıza HoşGeldiniz Ayhan bey, Birlikte Nice nice paylaşımlara..

ömertürk

Takipçi Üyemiz
Adı
ÖMER
Soyadı
TÜRKMEN
selamun aleyküm ben erzincan dan ömer türkmen siteye yavuz usta abimin tafsiyesi üzerinde girdim gerçekten hep ismini namını dürüstlügünü duydugum bilir olgun kişlerin oldugunu gördüm ve üye oldum şuan formu tam araştırmaadım buraya yazdım kusura bakmayın

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:

arkadaşlar ayhan ve biraderi zor balıkların üretimi konusunda türkiyenin ilkleri arasında kendilerinden balık konusunda bilgiler alabilirsiniz
O zaman balıklarla ilğili sorunları Ayhan kardeşimize mesaj atabiliriz...:)

ayko

Yeni Üyemiz
Adı
ayko
Yahya SAYIN' Alıntı:
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:

O zaman balıklarla ilğili sorunları Ayhan kardeşimize mesaj atabiliriz...:)

Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.