Muhabbet kuşu imparatorluğu..

Münah Öoğlu

Uzman Üyemiz
Adı
Münah
Soyadı
Özoğlu
Mehmet bey teşekkürler.Sayenizde merakımızı giderdik.Yerlerde tertemiz.Bunu nasıl başarıyorlar acaba.Ayrıca suluk göremedim.otomatik sulamamı var.Bu videoyu gece onbir otuzda izledim.Uykusuzluk ve günün yorgunluğu umarım bana şaka yapmamıştır.

Mehmet bey tekrar teşekkürler.

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Bende suluk göremedim, bir şekilde otomatik veriyorlar herhalde. Mamalık falan görünüyor.

durduacar

Uzman Üyemiz
Adı
Durdu
Soyadı
Acar
Bu kar buyuk yer bi bukadarda temiz bravoo...  güzel paylaşım... ufgu geniş olanlar için güzel bir örnek...

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Mehmet bey SağOlun..

Münah Özoğlu' Alıntı:
Ayrıca suluk göremedim.otomatik sulamamı var.
  Münah Abi, Ülkemiz üreticilerinden de bir yemliğe su koyan üreticiler var. Muhtemelen bu arkadaşlarda suyu yemliğe koyuyorlar.
  Ayrıca her kafeste 2 yemlik olması, üretimhanenin çok temiz görünmesi, kafes ve yuvalıklarda yavru göstermemiş olmaları bana üretimhanenin yeni kurulduğu düşündürüyor Zira 3. bir yemlik olmadığı için mama vermiyorlar.

Dünya insanı bu kardeşlerimize de bol bol üretimler dilerim Fakat her kuş doğduğu topraklarda güzel. Güzel Ülkeme kuş ihracatı yapmasınlar..

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
Yılmaz KURŞUN' Alıntı:
  Mehmet bey SağOlun..

Münah Abi, Ülkemiz üreticilerinden de bir yemliğe su koyan üreticiler var. Muhtemelen bu arkadaşlarda suyu yemliğe koyuyorlar.
  Ayrıca her kafeste 2 yemlik olması, üretimhanenin çok temiz görünmesi, kafes ve yuvalıklarda yavru göstermemiş olmaları bana üretimhanenin yeni kurulduğu düşündürüyor Zira 3. bir yemlik olmadığı için mama vermiyorlar.

Dünya insanı bu kardeşlerimize de bol bol üretimler dilerim Fakat her kuş doğduğu topraklarda güzel. Güzel Ülkeme kuş ihracatı yapmasınlar..
+1

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Evet selahattin abi, yuvaların büyüklükleri benimde dikkatimi çekti. Bana kalırsa sıcak memleket olduğundan orda sorun olmaz gibime geliyor.

SAYLÜ

Uzman Üyemiz
Adı
ilyas
Soyadı
merdin
adamlar son noktayı koymuş gibi ama büyüklük bakımından