Nazilli Üretici Ziyaretleri - Ümit Kumandanoğlu

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Nazillide bulunan üreticilerimizi sizlerle tanıştırmak için ziyaretler yapacağım. Bunlardan ilki Nazillili üreticilerinden en büyüklerinden biri Ümit Hocam. Emekli öğretmen olan hocam uzun zamandır muhabbet kuşu üreticiliğine gönül vermiş olanlardan. Kendinin maşallahı var. Muhabbetleri evinin 2 katını doldurmakta. Bir odasını ingilizlere ayırmış durumda. Pazar akşama kadar muhabbet ettik. Sizlere onu tanıttığım gibi, kendisine de sizleri anlattım dilim döndüğünce. Bu şekilde bir aileye kendisi de katılmak istiyor. Hatta internette site falan açalım dedi. Ben önce sizlerle tanışmasını daha sonra ne isterse yapacağımı ilettim kendilerine. İnanılmaz hoş sohbet olan hocam söylediğim her şeyi can kulağıyla dinledi, banada kendi bilgilerini aktardı. Anlıyacağınız tam ailemize göre hocam. Kendisinin pek çok yerden müşterisi var. Eminim tanıyanlarınız olacaktır. Kuşları da yok satıyor zaten.
Maşallahları esirgemeyelim.

Ümit Kumandanoğlu
Nazilli
Muhabbet Üreticisi
0533 453 34 37

bilaldeg

Takipçi Üyemiz
Web sitesi
www.fotokritik.com
Adı
bilal
Soyadı
değirmenci
Paylaştığınız için teşekkürler Mehmet Bey, Ümit Bey gibi tecrübeli üreticileri sitede görmek güzel olur.

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  MaşAllah Olabildiğince Doğal, Olabildiğince Steril..
  Ümit Hocamızda İnşAllah Bilgi, Tecrube ve yorumlarının Site üyelerimizden esirmeyecek, ben şimdi den "HoşGeldiniz" demek istiyorum..
  HoşGeldiniz Ümit Bey..

Mehmet bey, Paylaşım için Teşekkürler..

rabbani

Uzman Üyemiz
Adı
ÜNAL
Soyadı
YILMAZ
MaşaAllah  MaşaAllah  MaşaAllah  barekAllah  ​

Ellerinize sağlık çok güzel Allah kolaylık versin