NEGUVON ve OPTİGAL-5 KULLANIMI

BISMARCK

Uzman Üyemiz
Adı
EKREM AYKUT
Soyadı
BAL
Neguvon ve Optigal-5 kullanımının nasıl, nerelerde ve hangi şekilde yapılacağını tane tane izah ederseniz çok sevinirim değerli üretici abilerim.Özellikle optigal-5 adlı ilacın yuvalıklarda kullanılma konusunu açarsanız çok iyi olur.Neguvon adlı ilaç banyoluklarda nasıl kullanılır?Kuşlar banyo kabına girmeden önce sudan bir miktar da olsa içiyorlar.Bu neguvon denen ilaç bu aşamada kuşa zararlı olmaz mı?

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
neguan 1 litre suya 2gram gelecek şekilde  banyo sularına opigal beşte yuva içine sepeleyeceksin üstünde nekadar kullanacağın yazılı

BISMARCK

Uzman Üyemiz
Adı
EKREM AYKUT
Soyadı
BAL
Neguvan koyulan su kuşlar için zararlı olmuyor yani.Bir de yuva içindeki talaşları yavru içindeki kuşlar didikleyince bu optigal-5 ilacını da yiyebilirler mi?

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Ekrem sitede benden başka neguvon kullanan yok zannediyorum  1 poşet neguvon tozu ılık bir çay bardağında erit 10 litre suyla karıştır kuşların banyoluklarına koy eğer kuşun azsa 5 litreye yarım poşet neguvon koy opigal tozuda yuvalıklarına tavalarına tuzluk içinde bol bol dök korkma birşey olmaz

konyalı

Üyemiz
Adı
ahmet
Soyadı
dündar
neguvan kullanma bence opttigalı da yuvalıklara talaşı optigalle harmanlıyorum hiç haşere gelmiyo

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Opigal-5 i kireç içerisine koyup badanalarını o şekilde yapabilirsin. Hatta geçende hızımı alamadım saf alkol, sirke, optigal-5 i, kireçle karıştırıp badana yapmıştım.