Ödüllü Muhabbet Kuşu Yarışması Haberiniz Olsun

mtongur

Takipçi Üyemiz
Adı
Mümin
Soyadı
TONGUR
Bu arada başka bir örnek vermem gerekirse; böyle iyi niyetli insanlar mevcut. Tolga BARAN abim mesela tek ingiliz çiftimi bana hediye etti hemde hiçbir karşılık beklemeden ve yol ücretini dahi ödeyerek. Çok kuşuda yoktu. Sadece 7 çifti vardı. Allah o ve onun gibileri aramızdan eksik etmesin.  Herkes bu tarz şeylere kötü niyetle bakmaya alışmış. Böyle düşünenler için, "UYANIN" derim hala iyi niyetli ve paylaşmayı seven insanlar var. kötüleri değil, iyi olanları görmeye çalışın. Kimseyle tartışmayın, olan tartışmaları uzatmayın.(Sözüm meclisten dışarı, sadece bu zihniyette olanlar için)  Ben böyle yapıyorum ve bu yüzden heryerde kabul görüyorum. Kimse de bir kötülüğümü görmemiştir ve bundan sonra da görmeyecektir.

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
mtongur' Alıntı:
Bu arada başka bir örnek vermem gerekirse; böyle iyi niyetli insanlar mevcut. Tolga BARAN abim mesela tek ingiliz çiftimi bana hediye etti hemde hiçbir karşılık beklemeden ve yol ücretini dahi ödeyerek. Çok kuşuda yoktu. Sadece 7 çifti vardı. Allah o ve onun gibileri aramızdan eksik etmesin.  Herkes bu tarz şeylere kötü niyetle bakmaya alışmış. Böyle düşünenler için, "UYANIN" derim hala iyi niyetli ve paylaşmayı seven insanlar var. kötüleri değil, iyi olanları görmeye çalışın. Kimseyle tartışmayın, olan tartışmaları uzatmayın.(Sözüm meclisten dışarı, sadece bu zihniyette olanlar için)  Ben böyle yapıyorum ve bu yüzden heryerde kabul görüyorum. Kimse de bir kötülüğümü görmemiştir ve bundan sonra da görmeyecektir.
                        mümin kardeşim,bizim sitede kimse birbirini kırmaz sadece dalgamızı geçeriz,birbirimize takılırız,güzel paylaşımlar içindeyiz,sayan sövenin burda işi yooook onlar başka kapıya..söven ve terbiyasizlik yapan kim olursa olsun ben dahi,bu sitede barınamaz(hatta camiadan)silinir gider,onun için bizim öyle bir derdimiz yok,biz UYANIĞIZ o şekilde davranan varlıklara pabuç bırakmayız oyuna gelmeyiz,biz birbirimize sayıp sövmek yerine,sevip saydığımız için sağlam duruyoruz,ALLAH ın izniylende bu siteyi bozamazlar,yinede paylaşımın ve tavsiyen için teşekkürler

mtongur

Takipçi Üyemiz
Adı
Mümin
Soyadı
TONGUR
Yanlış anlamayın. Birazcık alındım sadece. Zaten doğru bir yerde olduğumu biliyorum. Hepinize sonsuz saygılar.

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
AHMET DOGRU SÖYLÜYOR BURDA KİMSE KİMSEYİ KIRMAZ  ELİNDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLUR BEN AHMETLE DAHA YÜZYÜZE GELMEDİM FAKAT ŞAKA YAPABİLİR SENDE YAPABİLİRSİN DİĞER ARKADAŞLARDA BU SİTEDE LAKIRTI PATIRTI YOK BENİM ANLADIĞIM İNSANLIK VAR

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
ilker ertürk' Alıntı:
AHMET DOGRU SÖYLÜYOR BURDA KİMSE KİMSEYİ KIRMAZ  ELİNDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLUR BEN AHMETLE DAHA YÜZYÜZE GELMEDİM FAKAT ŞAKA YAPABİLİR SENDE YAPABİLİRSİN DİĞER ARKADAŞLARDA BU SİTEDE LAKIRTI PATIRTI YOK BENİM ANLADIĞIM İNSANLIK VAR
    Mümin Bey, arkadaşlara katılıyorum, Bu platform olunabilecek en iyi yada olunması gereken tek platform; Bizi zamanla daha iyi tanırsınız.  Ben "HoşGeldiniz" demek istiyorum..

mtongur

Takipçi Üyemiz
Adı
Mümin
Soyadı
TONGUR
Hoşbuldum. teşekkürler. zaten daha ilk dakikadan keyfim yerine geldi.

konyalı

Üyemiz
Adı
ahmet
Soyadı
dündar
ben konyada muhabbet üretimi yapıyorum sizin iletilerinizi okudum bedava kuş dağıtıyorlar kelimesinden hariç hepsi genelde doğru vehaklı yorumlar ben 35 yaşında  birinsanım konyalıyım şimdiye kadar hep ağzımdan konuştum
kimseyi inanadırmaya çalışmıyorum mümin kardeşin tavsiye ve yardımıyla bu siteye girdim 170 çift kuşum var benpiyasadaadımız geçsin diye böyle bir faliyet düzenledim kendimi niçin on adet kuş için kötü tanıtıyım neticede üretici oldumuz için pazar yaratmamız gerekmezmi sizce katılandanda katılmayandanda inanandanda inanmayandanda allah razı olsun hepinizi beklerimyarışmayada konyaya çay içmeyede ahmet dündar 05077125290

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    HoşGeldiniz Ahmet Bey, Ayrıca Konyamız da güzel bir şehrimiz..
    Dilerim, Bu tanıtım çalışması yüzünüzü güldürür..
    Tüm Katılımcılara bol şans..

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
öncelikle hoş geldiniz,olabilecek en doğru yerdesiniz,gelişiniz sadece yarışmayı tanıtmak amaçlı olmasın daimini bekliyoruz,yarışma düzenlemeniz güzel bir düşünce,kendinizi tanıtmanız iyi oldu,insan kendisini,yazdığı yazıylada az çok belli eder,zaten bu siteye uye oldunuz sizi herkez tanıyacaktır,paylaşımınız için teşekkürler

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
HOŞ GELDİNİZ AHMET BEY HAYIRLI OLSUN DOĞRU REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ AMA SİZİN Kİ İYİ

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
konyalı kardeşim hoş geldin safa getirdin olabilecek en güzel platformdasın bize senin 1 değil 1000 arkadaş lazım elimizden ne gelirsede yapmaya site içinde yapmaya hazırız bütün arkadaşlarımızda elinden geleni emin olun yapacaklardır

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
ahmet kardeş öncelikle siteye hoşgeldiniz.bizim derdimiz birilerine çamur atmak veya tartışmak değil.biz burada bir aileyiz.herkes kardeştir.böyle ilginç konuları paylaşmak isterizki iyi ise herkes yararlansın.eğer zaralı ise arkadaşlar zarar görmesin.bakın sizinlede tanıştık bu vesile ile.başlığa gelince size bir mail geliyor ve resime bakarak yarışma olacak ve 10 tane kırık ingiliz yavru verilecek diye.inan sapla saman birbirine karıştı.ismini vermeyecegim bir sitede yerli 20 tl
kuşlar için millet birbirine sövüyor.jumbo veya ingiliz kuşlar için yok ucuz yok pahalı diye hakarete varan sözler bu nedenle bende durduk yere niçin yarışmada kuş veriyorlar diye yazdım.maksatım yarışmayı karalamak değil.sizde takdir edersinizki ilginç başlık yazının okunmasına vesile olur.bakın bunun sayesinde sizin gibi seviyeli insanlarla tanışıyoruz.millet piyasada ölü kuş satıyor.birbirnin kuyusunu kazıyor.biz dediğim gibi bri aileyizburada kimse kimseyi üzmez ve her zaman yanında olur.inşallah yarışmanız istediğiniz gibi olurda ihtiyaç sahibi birine kuşlar nasip olur.tekrar hoşgeldiniz.

Ramazan Demet

Uzman Üyemiz
Adı
Ramazan
Soyadı
Demet
Ahmet öncelikle hoş geldiniz sizi tebrik ediyorum böyle bir yarışma düzenlediğiniz için

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Ahmet bey hoşgeldiniz, bence güzel bir organizasyon sizi tebrik ederim...

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Ahmet bey hoşgeldiniz. Güzel bir organizasyon seçmişsiniz. Kazanana şimdiden hayırlı olsun