PVC Çoklu Kafes mi Yoksa Ahşap Kafes mi?

BISMARCK

Uzman Üyemiz
Adı
EKREM AYKUT
Soyadı
BAL
Abi olur mu öyle şey.Siz daha bilgilisiniz.Zaten senin resimlerdeki çok katlı kafes sistemi de malzeme olarak dikkatimi çekmişti.Senin ki de ahşap.Ben de kaplamalı sunta veya mdf şeklinde yaptırmaya karar verdim.İyi oldu bu beyin jimnastikleri :)

ulas

Üyemiz
Adı
ulaş
Soyadı
inan
temizlik açısından pvc kafes.sağlık açısından (yuvalıklar vs hava alması ısı yalıtım etkisi olması) açısından ahşap kafes.pvc ye su tut yıka sil evladiyelik kullan ahşabta böle bir imkanın yok.karar senin ;)

kinzavas

Uzman Üyemiz
Adı
fatih
Soyadı
ay
pvc kafese bende çok sıcak bakıyorum....
temizlik açısın dan son derece ideal , ömürlük bir yatırım.
ahşaptan yaptırdığın da 5 sene sonra değiştirme veya tamir olayın olacaktır.
mdf kafeslerimi elden çıkarıyorum pvc ye dönüş yapacağım....

smyrnapc

Yeni Üyemiz
Adı
Ferit
Soyadı
Güç
Bugün izmir kuş pazarında bu işlerle uğraşan abi var. Ona  fiyatını sorduğumda pvc kaplı olan 8 çift lik olanına 200 tl dedi. İlk resimdekinin 8 lisi.  toplu yapımda 160 TL dedi. Uzunluk 46 cm derinlik 35 cm yüksekliğini sormayı unuttum ama tahmini 40 cm civarıdır.

kinzavas

Uzman Üyemiz
Adı
fatih
Soyadı
ay
Ferit GÜÇ' Alıntı:
Bugün izmir kuş pazarında bu işlerle uğraşan abi var. Ona  fiyatını sorduğumda pvc kaplı olan 8 çift lik olanına 200 tl dedi. İlk resimdekinin 8 lisi.  toplu yapımda 160 TL dedi. Uzunluk 46 cm derinlik 35 cm yüksekliğini sormayı unuttum ama tahmini 40 cm civarıdır.
ferit bey sizden ricam o arkadaşın telefon numarasını biliyorsanız paylaşırmısınız.

smyrnapc

Yeni Üyemiz
Adı
Ferit
Soyadı
Güç
Tabiki internet sitesini vereyim, sitede box kafes resimleri yok. iletişim bilgileri var. Daha çok yuva yapıyorlardı son zamanlarda box kafes imalatınıda hızlandırmışlar. Ürünleri çok kaliteli onu kesinlikle belirteyım ( biraz reklamı gibi oldu) fiyatları çok değişiyor malzemeye yapılışına büyüklüğüne vs.. göre. benim toplu aldığım fiyatta 100 çift lik içindi bilginiz olsun
www.yuvalik.weebly.com

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Bende pvc ye sıcak bakıyorum. Fiyatıda uygun gibi. teşekkürler ferit bey.

E

elaziz2316

Guest
    Mehmet bey, siz piyasa araştırmasını sağlam yapan ve isabetli tercihlerde bulunmaktasınız (edindiğim izlenim itibari ile). PVC kafes ile ilgili görüşlerinizi-araştırmalarınızı (fiyat+sağlamlık) paylaşırsanız mutluluk duyacağız.

kinzavas

Uzman Üyemiz
Adı
fatih
Soyadı
ay
elaziz2316' Alıntı:
    Mehmet bey, siz piyasa araştırmasını sağlam yapan ve isabetli tercihlerde bulunmaktasınız (edindiğim izlenim itibari ile). PVC kafes ile ilgili görüşlerinizi-araştırmalarınızı (fiyat+sağlamlık) paylaşırsanız mutluluk duyacağız.
mehmet bey ne derse bende onu yapacağım. mehmet bey hangi kafes modelini uygun görürse bizimle paylaşırsa kabulümdür.

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Teşekkür ederim arkadaşlar, sizlerde iyi bir intiba kazandığıma sevindim. Dediğiniz gibi ya çok araştırırım yada çok araştırmış arkadaşlara bende uyarım. Benim fikrime göre önce görmem lazım. Daha önce hiç görmedim. Bir ara izmir veya istanbuldaki festivallere katılıp görmek, dokunmak, tartmak isterim. Sizlerinde fikirlerinizi beklerim. Bir çok arkadaş pvclerde yapıyor ve hiç pişman değiller. Buda pvc ye ısınmama neden oldu zaten.

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
mehmet abi ben 2 haftadır kafes yaptırmaya uğraşıyordum.araştırdım fiyat aldım.ahşap kafesin fiyatı bayağı tuzlu geldi.pvc kafes hem onun yarı fiyatı hemde temizlik açısından yıka yıka kullan.şimdi 40 gözlü kafes siparişi verdim.üretimhaneyi yeniliyorum.resimlerini işim bittikten sonra koyacağım.pvc kullanan bir kaç kişiyle konuştum hepsi memnun.artı üretime son verdiğinde pvc kafesi satma olasılığın ahşaptan daha çok.yuvalıklarıda şahin güngör abiden aldım.gerçekten yuvalıklar çok kullanışlı ve güzel.yuvalık arayan herkese öneririm.pişman olmazlar.

asersoz

Uzman Üyemiz
Adı
Abdurrahman
Soyadı
Ersöz
bende ahşap yaptırmıştım ama memnun değilim tabıkı eksıklerım de var ama pvc olsa daha ıyı olurdu diye düşünüyorum ama görmek incelemek lazım