Refik Türk 'ten aldığım Mama Hakkında

emrah33

Üyemiz
Adı
Emrah
Soyadı
IŞIK
Geçen hafta içinde Refik Abi'den mama istemiştim.Sağolsun kargoya verip göndermiş.Bugün deneme şansım oldu mamaları.Yavrulu-yavrusuz,yumurtalı-yumurtasız bütün kuşlarıma verdim mamaları deneme amaçlı.Yemeyen kuşum olmadı.Hepsi iştahla yedi mamaları.Mama konusunda aklında soru olan arkadaşlar için paylaşıyorum bunu.Herkes gönül rahatlığı ile alıp kullanabilir bu mamayı bence.Tekrar teşekkürler Refik Abi.

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
emrah33' Alıntı:
Geçen hafta içinde Refik Abi'den mama istemiştim.Sağolsun kargoya verip göndermiş.Bugün deneme şansım oldu mamaları.Yavrulu-yavrusuz,yumurtalı-yumurtasız bütün kuşlarıma verdim mamaları deneme amaçlı.Yemeyen kuşum olmadı.Hepsi iştahla yedi mamaları.Mama konusunda aklında soru olan arkadaşlar için paylaşıyorum bunu.Herkes gönül rahatlığı ile alıp kullanabilir bu mamayı bence.Tekrar teşekkürler Refik Abi.
:) :) :)

CaSuS

Takipçi Üyemiz
Adı
mehmet
Soyadı
guven
Refik beyden bende mama aldım sagolsun kargolayıp yolladı ve ÇOOKK memnunum herkes gönül rahatlığıylaREFİK BEYDEN MAMA ALABİLİR.Saygılar

ciancarlo

Uzman Üyemiz
Web sitesi
renkmuhabbetkusu.blogspot.com
Adı
Cihan
Soyadı
AYTAN
Refik abiden aldığım mama harika 3 aya yakın zamandır kullnıyorum havuçla elmayle yada dilerseniz yumurtaylada nemlendirip verebilirsiniz kuruda yiyorlar ama nemlendirip verilince çok seviyorlar havuç elma katın ve rondoda çekin toz haline kıvama gelene kadar verin kuşlara o mamalığa yumulan kuşlarınızı görünce memnun kalacaksınız TEŞEKKÜRLER REFİK ABİ

Refik Türk

Takipçi Üyemiz
Adı
Refik
Soyadı
Türk
İlginize ve iyi dileklerinize teşekkür ederim,hep dahada iyisi için çalışmaya devam...

ciancarlo

Uzman Üyemiz
Web sitesi
renkmuhabbetkusu.blogspot.com
Adı
Cihan
Soyadı
AYTAN
Arkadaşlar hem mamanın kullanışlı oluşu kuşlar tarafından beğenilmesi hemde fiyatının uygunluğu Hem Refik abinin sipariş verirken samimiyeti iyi niyeti süper Refik abinin başarılarının devamını diliyorum

kotkafa

Site Moderatörü
Yönetici
Adı
Günay
Soyadı
Dönmez
Refik abinin mamasını 1 yıla yakın zaman kullanıyorum ve kuşlar severek tüketiyor. Refik abiden ve malzemelerden bahsederken...denemediyseniz, birde Refik abinin gaga taşlarından alın, memnun kalacaksınız.

savkat

Uzman Üyemiz
Adı
Çağlar
Soyadı
Savkat
Refik abinin mamaları mükemmel arkadaşlar buradaki arkadaşlar bilir bende yeniyim bu üretim işinde ve Refik abiden mama aldım kendisi çok babacan bir insan kuşlar bayılarak yiyiyor sağolsun bide mineral blok aldım benim ingilizler 1 günde blok falan bırakmıyorlar inşaat yıkım ekibi gibi bir günde tertemiz çıkarıyorlar  :D çok teşekkür ederiz Refik abi herzaman işini böyle kaliteli ve dürüst yap bizlerde sizin gibi insanları hep kendimize örnek alalım iyiki varsın abi.

tipo2727

Uzman Üyemiz
Adı
murat
Soyadı
akkurt
REFİK BEY ADAM GİBİ ADAMDIR
HA UNUTMADAN BENİM MAMALAR GELMEDİ YAVRULAR BEKLİYOR ABİ

karahanuzun

Uzman Üyemiz
Adı
Karahan
Soyadı
UZUN
refik abi bu işi  bebekler içinde  yapmayı  düşünürmü  acaba  :)  hiç  şüphesiz ondada  bi okadar  başarılı olur :D  bende  kısa  zamanda  sipariş verceğim kendisine  bu  bu arada  kendisine  saygılarımı  iletiyorum ve  gecenlerde  görüştüümde kendi  kümesine bi hastalık dadanmış ve  epey bir kuşu telef  olmuştu  şahsen hala  daha  üzüntüm sürmektedir  kendisi adına.....bir kez  daha  geçmiş olsun  refik abi  ALLAH  bir daha yaşatmasın...

besyo26

Uzman Üyemiz
Adı
AHMET
Soyadı
ÇETİN
refik abi numune gönderebilirsen bana özelden ulaşırmısın bi deneyeyim abi bakalım benimkiler sevecekmi mamanı..severlerse alırım senden...kuşlarım çoğalmaya başladılar..