SAMSUN DAN HERKESE SELAMLAR

mustafa izmirli

Yeni Üyemiz
Adı
Mustafa
Soyadı
İzmirli
Selamlar.  Kısaca kendimi tanıtayım. adım mustafa Samsun da yaşıyorum İzmir liyim 48 yaşındayım Muhabbet üretimi ve ticaretiyle uğraşıyorum . izmir serenofil derneğinin üyesiyim Bu güne kadar açılan Muhabbetkuşu  sitelerinin daimi takipçisiydim.  Ama bundan sonra bu platformun sabit üyelerinden ve
katılımcılarından olucağım.Şu an kümesimin tadilatıyla uğraşıyorum bitince sizlerle fotolarını paylaşıcam. Sevgili Selahattiin GÜÇLÜ agbimiz sayesinde tahmin ediyorum ki en paylaşımı bol muhabbetçi bir site olucak .saygılarımla

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Hoşgeldiniz...Bol paylaşımlar diliyorum ve sabırsızlıkla paylaşımlarınızı bekliyoruz...

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Mustafa kardeşim hoş geldin biliyorum işlerinin yoğunluğu nedeniyle paylaşım yapamadığını telefonda söylemiştin yeni yapacağın üretimhaneninde hayırlısıyla bitirirsin inşallah tekrar hoş geldin  yapacağın üretimlerde ALLAH yardımcın  olur inşallah

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Mustafa Bey, HoşGeldiniz.. Muhakkak sizden de öğreneceklerimiz var dır..

Ahmet

Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
TATAR
Aramıza hoş geldiniz mustafa usta.Tecrübelerini bizlerlede paylaşırsan benim gibi genç üretici kardeşlerinede ışık olursun tekrardan saygılar ve hayırlı üretimler dileği ile..