Selahattin güçlünün Serhat aykuta ziyareti

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
28/3/2010 bugün sabah bana ziyaretinden sonra serhatın daveti üzerine beykoza serhatın üretimhanesine geçtik serhatında üretimhanesinde bakım onarım mamalama işlerine bende yardımcı oldum mehmet kardeşime bizi çayladığndan dolayı teşekkürler

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Mşallah Serhat bey Allah tüylerince yavru versin.
Selahattin abi paylaşım için teşekkürler...yahya sayın ant.

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  MaşAllah Serhat Bey, Kuşlarınızda çabanızı karşılıksız bırakmayacaklar dır..

çetin

Uzman Üyemiz
Adı
Çetin
Soyadı
Gökmen
selahttin abi ben yaş pasta alırım yanında limonata abi sen şöyle bir üretici ziyaretlerine bir hafta ayırsan bir hafta sonra bol bol yeşillik ve limon suyuyla geniş bir alanda spor yaparak anca eski haline gelirsin galiba :D :D :D ;D

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Çetin GÖKMEN' Alıntı:
selahttin abi ben yaş pasta alırım yanında limonata abi sen şöyle bir üretici ziyaretlerine bir hafta ayırsan bir hafta sonra bol bol yeşillik ve limon suyuyla geniş bir alanda spor yaparak anca eski haline gelirsin galiba :D :D :D ;D
beyler tek tek gelin patlatacaksınız beni ;)

Ahmet

Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
TATAR
üretimhane güzelmiş ustalar ellerinize sağlık umarım bende bir gün böyle dolap sistemine geçerim.Yerim ufak oldugu için kafes sistemiyle idare ediyorum ama en kısa zamanda büyük bir yer kiralar isem selahattin abininki gibi bir üretimhaneye sahip oluruz alllahın izniyle.Herkeze bol üretimler dileği ile..

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
ahmet mümkün olduğu kadar mevcut olan yerlerde üretim yapmak lazım kiralık yerlerde yapmaya kalkarsan insan zorlanıyor ayın başı çabuk geliyor bilmiyorum ama sizin oralarda kiralar ucuzsa ona birşey diyemem

Ahmet

Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
TATAR
Doğru diorsun abi bakalım kısmet artık belkide ilerliyen aylarda derme çatma bir ev bulursam satın almayıda düşünebilirim.

kyler

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.hobihanem.com
Adı
M. Yalçın
Soyadı
Yılmaz
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
ahmet mümkün olduğu kadar mevcut olan yerlerde üretim yapmak lazım kiralık yerlerde yapmaya kalkarsan insan zorlanıyor ayın başı çabuk geliyor bilmiyorum ama sizin oralarda kiralar ucuzsa ona birşey diyemem
Selahattin abi 18 - 20 m2'lik bi yerde üretim yapılabilirmi sence? yakında resimlerini çekip burda yayınyalacağım fikrini almak isterim.

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
18-20 metrede tabiki olur bir sürü arkadaşımız 5-6 metrede üretim yapmaya çalışıyor onlara göre senin tutacağın yer saray gibi olur tabiki kuş sayısınada bağlı 18 metrede 100 takım yapmazsın herhalde

Ahmet

Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
TATAR
Abi inanırmısın benim yerim 10 metre kare kadar ama bir sürü kafes sıgdırdım bi ara resimleri çekeyim paylaşayım azınız açık kalacak :) ama hijyene çok önem veririm ve benden başka kimsecikler giremez yasak kardeşimm derim :)