Selam muhhabbet kuşu üreticileri ailesi

taner arslan

Takipçi Üyemiz
Adı
taner
Soyadı
arslan
  Selam muhhabbet kuşu üreticileri ailesi bende muhabbet kuşu üreticisiyim. Yaklaşık 80 çift kadar muhabbet kuşum var 12 senedir muhabbet kuşu üreticiliği yapıyorum. Aynı zamanda kanarya da üretiyorum.Sitenizin varlığını Bursa yarışmasında stanttımıza bırakılan kartvizit sayesinde öğrendim. Çok güzel bir ortam ve dayanışmanız var. Benide aranıza kabul ederseniz çok mutlu olurum....

SAYGILARIMLA

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Holgeldiniz, sizin gibi değerli üreticileri aramızda görmekten mutluyuz.

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Aileye HoşGeldiniz Taner Bey..
    O kartların bir kısmını ben dağıtmıştım Bursa da..  Çoğumuz oradaydık..
    Sizlerle daha da Güçlüyüz..   

oktaysayıt

Yeni Üyemiz
Adı
oktay
Soyadı
sayıt
slm ben de aksaray dan sağlık memuru oktay sayıt 2-3 yıldır bu işi yapıyorum ama o kadar düzenli yavru alamadım ama bu yıl umduğumdan daha iyi çıktı.muhabbet kuşu ve ispinoz üretiyorum ama fiyatlar çok düşük satmak istemiyorum ama bir yere kadar ekonomi zorlanıyor fiyatları belirleyici bir rol oynasak türkiyede dernek veya başka birşeylerle

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
oktaysayıt' Alıntı:
slm ben de aksaray dan sağlık memuru oktay sayıt 2-3 yıldır bu işi yapıyorum ama o kadar düzenli yavru alamadım ama bu yıl umduğumdan daha iyi çıktı.muhabbet kuşu ve ispinoz üretiyorum ama fiyatlar çok düşük satmak istemiyorum ama bir yere kadar ekonomi zorlanıyor fiyatları belirleyici bir rol oynasak türkiyede dernek veya başka birşeylerle
Hoş geldiniz, 1 mesajla bütün mesajları vermişsiniz maşallah. :)

hobim

Yeni Üyemiz
Adı
kadir
Mehmet Kıdır' Alıntı:
oktaysayıt' Alıntı:
:)
Hoş geldiniz, 1 mesajla bütün mesajları vermişsiniz maşallah. :)

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Arkadaşlar konuları içiçe açmıssınız açılmıi birkere farketmez

Taner kardeş, Oktay kardeş, Kadir kardeş hoş geldiniz safa getirdiniz mubişlerle ilgili en iyi formlardan birindesiniz paylaşımlarınızı bekliyoruz

hobim

Yeni Üyemiz
Adı
kadir
Hoşbuldum abicim :) telefonda bahsettiğim gibi kuşlarım resimlerine umarım bakmışsındır.Saygılar.

hobim

Yeni Üyemiz
Adı
kadir
taner arslan' Alıntı:
  Selam muhhabbet kuşu üreticileri ailesi bende muhabbet kuşu üreticisiyim. Yaklaşık 80 çift kadar muhabbet kuşum var 12 senedir muhabbet kuşu üreticiliği yapıyorum. Aynı zamanda kanarya da üretiyorum.Sitenizin varlığını Bursa yarışmasında stanttımıza bırakılan kartvizit sayesinde öğrendim. Çok güzel bir ortam ve dayanışmanız var. Benide aranıza kabul ederseniz çok mutlu olurum....

SAYGILARIMLA
Hoşgeldiniz :)