Üretimhanelerde bulunması gereken ilaçlar

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ

opigal 5 dış parazit--linco spectin solunum yolu--esb 3 sindirim sistemi--bira mayası--topfit toz mineral--probiotik toz--tylan solunum yolu--selene e vitamini--aminavit forte sıvı multi vitamin--domestos çamaşır suyu--vanodin dezenfektan--vilmettin dış parazit--elma sirkesi probiotik--avipram elektrolit--ronidozole sindirim sistemi

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Emek ve paylaşımlarına sağlık, süpersin...Yahya sayın ant.

kyler

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.hobihanem.com
Adı
M. Yalçın
Soyadı
Yılmaz
selahattin abi olmassa olmaz ilaçların nelerdir abi.? illaki her ilaç olmak zorunda ama kendi evinde yada ufak bir yerde 5  - 10 takım kuş besleyenler için önereceğin vitamin ve ilaçlar nelerdir?

Adı
Hacı Muhiddin
Soyadı
KESKİNKILINÇ
Selahattin abi helal olsun o kadar sıkılmadan etmeden o kadar kuşa bakmana helal olsun daha fazlasınada bakarsın eminimki valla ACİL EVCİL KUŞ ECZA DEPOSU gibisin :D

gurhun_ayaz

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.facebook.com
Adı
Gürhun
Soyadı
Ayaz
Abi 1-2 tane ilacı tanımıyorum. Araştırcaktım isimlerinide göremedim. Şunların isimlerini listelermisin yada yakın çekim net bi foto çekermisin..Teşekkürler paylaşım için.

neclatanis

Yeni Üyemiz
Adı
necla
Soyadı
tanış
merhaba
ilaçların bazıları okunmuyor liste yapmak mümkünmü lütfen teşekkürler

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
neclatanis' Alıntı:
merhaba
ilaçların bazıları okunmuyor liste yapmak mümkünmü lütfen teşekkürler
opigal 5 dış parazit--linco spectin solunum yolu--esb 3 sindirim sistemi--bira mayası--topfit toz mineral--probiotik toz--tylan solunum yolu--selene e vitamini--aminavit forte sıvı multi vitamin--domestos çamaşır suyu--vanodin dezenfektan--vilmettin dış parazit--elma sirkesi probiotik--avipram elektrolit--ronidozole sindirim sistemi