yumurtalarını dışarı atıyor herzaman"

asersoz

Uzman Üyemiz
Adı
Abdurrahman
Soyadı
Ersöz
çiftlerimden 1 çifti çifleştiğini görüyorum yumurtluyorda ama bır müddet sonra yumurtaları yuvadan atıyor bunun sebebi nedir elden cıkartmak mı lazım o ciftim i

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
Bence zaman kaybetme çıkar ben altı ay uğraştım yumurtalarıda dölsüz çıktı buğün sonkarar dükanda parekendede satış

murat kabayel

Uzman Üyemiz
Adı
murat
Soyadı
kabayel
yumurtalar boş oldugu icin atabilir yada hasta landıgı zaman atarlar. bence ugraşma sat o kuşları hangisi kısır bulman lazım oda zaman kaybı

vky88

Takipçi Üyemiz
Adı
Volkan Kemal
Soyadı
YALAV
Bence zaman kaybetmeyi göze al ve hangisi problemli onu ayırt et Sattığın kişide belli bir beklenti ile alacak kuşların problemli olduğunu söylersende satamayacaksın doğal olarak ... :mad:

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
dölsüz olduğundan atabilir erkek döllemiyor olabilir  biraz sabret birkaçkere daha atacaktır sonra düzelebilir kuşu elinden çıkarsan bu sefer yeni eşe atacağını beklemek zorunda kalacaksın oda zaman alacak

çetin

Uzman Üyemiz
Adı
Çetin
Soyadı
Gökmen
benim iki çiftim böyle yapıyordu kuşlarda okadar güzeldiki satmaya kıyamadım biri üç diğeri dört kuluçka sonrası düzeldi şimdi süper yavrular veriyorlar tabiki bu işler birazda şans bende sabret derim