Yuvalıga girmeleri için ...

Kral94

Üyemiz
Adı
Selim
Soyadı
Çelebioğlu
yucalıga alışmaları için ikisini birden yuvalıga kapatsam bi sorun olur mu acaba

yigido580638

Yeni Üyemiz
sakın yapma derim ben

çiftleşmeden  7  24 yuvalıkta dursalar ne olacak

hem kuşları ürkütürsün böyle

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
yigido580638' Alıntı:
sakın yapma derim ben

çiftleşmeden  7  24 yuvalıkta dursalar ne olacak

hem kuşları ürkütürsün böyle
Yuvalığa kuş kapatıldığını nerde duydun üstat daha çok strese sokarsın O kadar acelen varsa yavrulu kuş al derim

Kral94

Üyemiz
Adı
Selim
Soyadı
Çelebioğlu
ilker abi durumum olsa alırım zaten emin ol

ercanyuksel

Takipçi Üyemiz
Adı
ercan
Soyadı
yüksel
sabır et bende öyle düşünüyodm öceleri şimdi benm kuşlar rahat 10 gündür devamlı yuvalıktalar ama yine bişi yok bekliyom hayvanları rahat bıraktm bakalım ne olacak ;D

ilkay kaya

Yeni Üyemiz
Adı
ilkay
Soyadı
kaya
yuvalıga bır parca yem atmanı tavsıye edebılırım.belkı bı ıse yarayabılır.

polarci

Takipçi Üyemiz
Adı
ismail
Soyadı
paşalar
selim yuvalıga  girmek herseyın sonu deılkı be  kardesım :) ;D onemlı olan oraya  gırınce  ıcraaati yerıne  getırme  dun aksam da  soyledım yazdım bende bi kuş var 1.5 aydır  hiç dışarı  çıkmıyo yumurtada  yok bişi yok  oyle  oldugu zaman nabacaksın peki :))))

enginersin

Uzman Üyemiz
Adı
engin
Soyadı
ersin
Sevgili arkadaşım Selim öncelikle sana o fikri kim söylemişse halt etmiş eğer kafandan uydurduysan sende halt etmişsin :D bu 1

ben çok eski den deri üretim yapan biri değilim yaklaşık 6 aydır bu işe merak sardım ancak halen yavrum yok bugün öyle kuşlara bakıyordum sürekli eşleşmeden kaçan dişim birde baktım kendini erkeğin kollaranı  pardon kanatlarına bırakmış buda 2

bak yukarıda ne yazdım 6 ay belki dahasıda var yuvarlak olsun dedim 6 yazdım

kardeş bu işte sabrın yoksa tek bir erkek al yavru olsun ona babacım cicikuş aşkım felan demeyi öğret yapacak bişi yok

senin yorum ve konularını sürekli takip ediyorum sen çok sabırsızsın bence sen üretim yapma yoksa mazallah piskolejin bozulacak bu hayvanlar tavuk gibi yumurtlamaz

inşallah benim yazdıklarımı yanlış algılamassın eğer yanlış bişiyim varsa önce senden sonra tüm site üyelerinden ÖZÜR DİLERİM

MEHMET KOÇ

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.cubbeliahmethoca.tv
Adı
MEHMET
Soyadı
KOÇ
polarci' Alıntı:
selim yuvalıga  girmek herseyın sonu deılkı be  kardesım :) ;D onemlı olan oraya  gırınce  ıcraaati yerıne  getırme  dun aksam da  soyledım yazdım bende bi kuş var 1.5 aydır  hiç dışarı  çıkmıyo yumurtada  yok bişi yok  oyle  oldugu zaman nabacaksın peki :))))
benimde bir show dişisi yuvalıktan çıkmıyor ama yumurtada yok.

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
polarci' Alıntı:
  :) :)

hasanhasan

Uzman Üyemiz
Adı
hasan
Soyadı
baytemur
arkadaşım merak etme kuşların kendini hazır hissettikleri zaman zaten yuvalıga kendileri girer.demekki şuan kuşların eşe girmeye hazırdeyil