Bir zamanlar maziye bak ne kadar şendik

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Abi, Güzel Günler ileride.. Bas bir kahkaha..

çetin

Uzman Üyemiz
Adı
Çetin
Soyadı
Gökmen
selahattin abi biz buradayız ve yanındayız birlikte daha güzel şeyler yaşıyacağız bazı şeyler sndire sindire oluyor bu sitede temeli çok sağlam dostluklar kurduk elbet içimizde çürük elmelar çıkacaktır onları aramızda barındırmadımız sürece çok daha güzel fotoğraf kareleri bizi bekliyor

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Çetin GÖKMEN' Alıntı:
selahattin abi biz buradayız ve yanındayız birlikte daha güzel şeyler yaşıyacağız bazı şeyler sndire sindire oluyor bu sitede temeli çok sağlam dostluklar kurduk elbet içimizde çürük elmelar çıkacaktır onları aramızda barındırmadımız sürece çok daha güzel fotoğraf kareleri bizi bekliyor
çetin teşekkürler arkadaşım maalesef arkadaşlarımız bir takım hırs ve komples lere girebiliyorlar yanlış takımda oynadıklarını farkedecekler ve hatalarını anlayacaktır diye düşünüyorum

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
ABİ SEN TAKMIYORUM DESENDE BİR EMEK VAR KAFADAN ATMAK KOLAY DEĞİL  SEN İYİSİNİ BİLİRSİN NEŞENİ KAYBETME KUZU VAR KEÇİ VAR BURSADA DEVE VAR ??? :D

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
ilker ertürk' Alıntı:
ABİ SEN TAKMIYORUM DESENDE BİR EMEK VAR KAFADAN ATMAK KOLAY DEĞİL  SEN İYİSİNİ BİLİRSİN NEŞENİ KAYBETME KUZU VAR KEÇİ VAR BURSADA DEVE VAR ??? :D
:D  :D  :D
    Büyüksün Abi, Sağ ol..

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Siz kalbinizi iyi tuttukça Allah karşınıza daha nice iyi ve dürüst insan bunun yanındada neşeli günler nasip edecektir Selahattin abi.

burhan kadem

Üyemiz
Adı
Burhan
Soyadı
KADEM
bu resimler mazide kaldı ogünler ne güzeldi ama malesef bitti her işte bir hayır vardır diyoruz saygılarımla

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
abi maziyi boşver esas şenlik önümüzde,senin sırtını yere getirtmeyiz,senin 400 mubişin var en az bir okadarda sevenin var,bu saatten sonra sen düşünmeyeceksin çünkü kaybeden sen olmadın :)

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Ahmet SALMAN' Alıntı:
abi maziyi boşver esas şenlik önümüzde,senin sırtını yere getirtmeyiz,senin 400 mubişin var en az bir okadarda sevenin var,bu saatten sonra sen düşünmeyeceksin çünkü kaybeden sen olmadın :)
ahmet kardeş resimleri görüyorsun dimi sağ olsun arkadaşlar değişik zamanlarda defalarca yanıma geldiler sağ olsunlar bazı şeyler kolay aşılmadı ama iğne kendilerindeydi balonu patlattılar

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
Ahmet SALMAN' Alıntı:
ahmet kardeş resimleri görüyorsun dimi sağ olsun arkadaşlar değişik zamanlarda defalarca yanıma geldiler sağ olsunlar bazı şeyler kolay aşılmadı ama iğne kendilerindeydi balonu patlattılar
senin canın sağolsun abi,onların balonu patladı,bizim balon sağlam :)

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Selahattin Abi, Yememeleri için neler neler yapmadım ki. Ben Kaliteli ürünler sunuyorum onlara, Onlar 30 yıllık binayı kemiriyor..
    Bina da yeni değil; Çöker mi acaba üzerimize ?
    Fakat Çökertirlerse de  küsmem onlara, Onlardaki Dürüstlüğü ve Mücadeleyi gördüm ya..