Güzel Bir Salma Kafes

mango

Uzman Üyemiz
Adı
Hakan
Soyadı
TUNA
Öncelikle paylaşım için teşekkürler.Ben de büyük olmasada 6.resimdeki gibi balkonda üretim yapmak.İnşallah başarabilirim.

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Zeki MÜLAYİM' Alıntı:
papağanları atacaktım be mehmet abi.bırak hayaliyle yaşayayım. ;D
İnan bende düşündüm. Salmanın birine papağan mı atayım diye. Sonra vaz geçtim, baya büyük olması lazım salmanın diye düşündüm.

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
abi ben 1 salma sevdalara,1 salma sultanlara kenarlarda muhabbet kafesleri hayalim bu.oturacaksın, salmada rengarenk papağanları izleyeceksin.bu işin güzelliği bu.muhabbetler biraz cins kuşlar 3 ü bira araya gelse hemen kavga ediyorlar.sevdalar onlar gibi değiller.

kadirsavun

Yeni Üyemiz
Adı
sedat
Soyadı
yılmaz
Zeki MÜLAYİM' Alıntı:
abi ben 1 salma sevdalara,1 salma sultanlara kenarlarda muhabbet kafesleri hayalim bu.oturacaksın, salmada rengarenk papağanları izleyeceksin.bu işin güzelliği bu.muhabbetler biraz cins kuşlar 3 ü bira araya gelse hemen kavga ediyorlar.sevdalar onlar gibi değiller.
Güzel bir dilek güzel bir düşünce inşallah güzel ideallerinizi gerçekleştirirsiniz.Çünkü kalbinizin güzelliği hep güzellikten yana.

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
yalnız bu resimlerde bir şey dikkatimi çekti.derlerki jumbonun uçurulması iyi olmaz diye.ama bu resimlerdekiler hep jumbo ya biz yanlış biliyoruz.yada jumboda salmada oluyor.

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Zeki MÜLAYİM' Alıntı:
Doğru söylüyorsun zekicim. Sevdalar çok mülayim senin gibi aynı :) .hatta bu forumda bir resim yayınlamıştım, hint bülbülleri ve sevdalar aynı salmada üretim yapılırken. Demekki oluyormuş. Bütün kuşlar bizim mubişler gibi cadı değil. Allah gönlüne göre versin.