Kocaeli Gölcük'den ismail Yayici abiyi ziyaretim

blackdevil41

Uzman Üyemiz
Adı
Hilmi
Soyadı
AKYILDIZ
20 Eki çarşamba günü Kocaeli Gölcükde bulunan İsmail abiyi ve 3 adet üretimhane ziyaretim oldu ismail abi tepeli muhabbet üreticisi bir çok renkde tepeli muhabbet  görme imkanım oldu  ortağı Ahmet arkadaşımızla beraber bu işi yapıyor  yan komşusu gökmen ‘in üretimhanesini gezdik gökmem İngiliz üreticisi ayrıca elinde birçok çeşit ispinoz var bunlarıda üretiyor  bunun yanında kuş akvaryum malzemeleri satıyor veteriner ilaçları var sattığı ilaçlar konusunda bilgide veriyor topdan  yem mama da satıyor  ben bira mayası ve bredmax  mama katkısı aldım Kocaeli çevresinde üretim yapan arkadaşlar  gökmenden ihtiyacı olan yem mama katkıları ilaç temin edebilirler  kanarya üreticileride var  görüşemediğimiz üretici arkadaşlar oldu mahallede kanarya muhabbet üreticisi 10 adet vardır  hepsi birbirlerine yakın ayrıca misafirperverliklerinide unutmamak lazım üretrimhane resimlerini yükleyemedim daha sonra yükleyeceğim 

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Doğa ve Doğa Kuşları severleri bir arada görmek çok güzel.. Bilgi ve Kaliteli üretim paylaştıkça artar..

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
MAŞALLAH ORDA SIVI MİMAREL AVİMİNARELVAR SANIRSAM KABUKSUZ YUMURTLAYAN KUŞLARA ÇOK İYİ GELİYOR

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Maşaallah çok güzel kareler. Allah muhabbetinizi arttırsın

blackdevil41

Uzman Üyemiz
Adı
Hilmi
Soyadı
AKYILDIZ
20 Eki çarşamba günü Kocaeli Gölcükde bulunan İsmail abiyi ve 3 adet üretimhane ziyaretim oldu ismail abi tepeli muhabbet üreticisi bir çok renkde tepeli muhabbet  görme imkanım oldu  ortağı Ahmet arkadaşımızla beraber bu işi yapıyor  yan komşusu gökmen ‘in üretimhanesini gezdik gökmem İngiliz üreticisi ayrıca elinde birçok çeşit ispinoz var bunlarıda üretiyor  bunun yanında kuş akvaryum malzemeleri satıyor veteriner ilaçları var sattığı ilaçlar konusunda bilgide veriyor topdan  yem mama da satıyor  ben bira mayası ve bredmax  mama katkısı aldım Kocaeli çevresinde üretim yapan arkadaşlar  gökmenden ihtiyacı olan yem mama katkıları ilaç temin edebilirler  kanarya üreticileride var  görüşemediğimiz üretici arkadaşlar oldu mahallede kanarya muhabbet üreticisi 10 adet vardır  hepsi birbirlerine yakın ayrıca misafirperverliklerinide unutmamak lazım üretrimhane resimlerini yükleyemedim daha sonra yükleyeceğim

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
maşallah hilmi kardeş sitemize yeni arkadaşlar kazandırman çok güzel

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
hilmi akyldız' Alıntı:
hilmi abi arkadaşları siteye davet etseydin  ;)

Coşkun Ödemir

Uzman Üyemiz
Sevgili İsmail Abiyle bu akşam telefonda görüştük. Sağolsun beni bir çok konuda bilgilendirdi,yardımcı olmaya çalıştı.Nasip olursa bende bu ay sonunda yada diğer ay sonunda ziyaretine gideceğim.