kocaelin den sevgiler ertan

ertan

Üyemiz
Web sitesi
www.facebook.com
Adı
ertan
Soyadı
akbaba
8 yıldır üretim yapıyorum kuşlar bende hastalık oldu net . ortamın hiç yok denecek kadar azdı ondan acemilik çekiyorum yorumlarda 28 yaşındayım umarım burda iyi dosluklar ve dürüst arkadaşlıklar olur tüm üreticilere hayırlı üretimler saygılarım la ertan

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Ertan kardeş aramıza hoş geldin safalar getirdin net ortamı bizdede yoktu ama 50 yaşından sonra bizdede oldu demekki doğru söylemişler öğrenmenin yaşı yokmuş diyenler size güzel paylaşımlar diliyorum saygılar

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
aleyküm selam yahya bey şaşırmakta haklısınız ertan bey 2 kere topik açmış yetkililer konuları birleştirirler herhalde

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
HoşGeldiniz Ertan bey..  Birlikte Nice nice paylaşımlara..

ertan

Üyemiz
Web sitesi
www.facebook.com
Adı
ertan
Soyadı
akbaba
selahattin abi di-a-zym nasıl kulanıcam ve aylık mı hafyalık mı sularınamı katılacak birde vicron -s nasıl bir ilaç tavsiye edermisin

ertan

Üyemiz
Web sitesi
www.facebook.com
Adı
ertan
Soyadı
akbaba
usta yumartısı olan kuşlarda yumurta pis olduğundan mikrop kapıyolara ve yumurtada ölüyolara bunu engelemem için ne öneririsin . birde kuruluk hastalığı nedir  saygılarım la

ertan

Üyemiz
Web sitesi
www.facebook.com
Adı
ertan
Soyadı
akbaba
yavru kuşlarımdan bir tanesi dönbaş oldu kafa yerde geziyo kopmuş gibi ne yapmam gerekir . yavruyu annesi dövüyodu hep ben besledim vitamin yeterlimi olmadı acaba

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
ertan maalesef bazen kuşlarımızda sallabaş hastalığına yakalanan kuşlarımız oluyor bunun genelde b vitamini eksikliğnden kaynaklanıyor kuşların beyin damarlarındaki kanın pıhtılaşmasından kaynaklanıyor hastalığın gerçek adı paramaksi virüs dir kuş iyileşmez kuşu birşekilde  yok say lasota aşı kullanmanı öneririm