Kuruma Hastalığı'na Çözüm

BULENTBAG

Uzman Üyemiz
Adı
BÜLENT
Soyadı
BAĞ
Paylaşım için teşekkürler. Bu ilacı kullanan var mı acaba? Yorumları bekliyoruz.

salihh

Uzman Üyemiz
Adı
salih
Soyadı
özkan
Emeğinize sağlık. bu değerli bilgi için teşekkrüler.

faustt

Üyemiz
Adı
erdal
Soyadı
demirtaş
güzel  paylasım Selahattin  Bey emeginize saglık yalnız amfoterisin B bulmak biraz sıkıntılı siz nerden temin ettiniz acaba ?

enginar2008

Uzman Üyemiz
Adı
MURAT
Soyadı
KAMBUR
Malesef ilaç Türkiye piyasasından kalkmış.şuan üretilmiyor ve muayyer ilaçda yok.. bristol firması Türkiye piyasasından çekilmiş ve üretim yapılmıyor ......

Behzat TİĞİZ

Powermaxmama.com
Yönetici
Web sitesi
www.powermaxmama.com
Adı
Behzat
Soyadı
Tiğiz
bu ilacı turkiyede bulmak biraz zor ama ecza depolarında tanıdığı olanlar muhakkak buluyor.yanlız bi arkadasımız bi kümeste denedi sonuc alamadı.. tabi hangi dozlarda ne kosullarda denedi bilmiyorum..yavru ve anac olumlerinin en buyuk sebebi bu.. küflü bozuk eski yemlerden.. rutubetli havasız aşırı nemli üretimhanelerde,ve vurgulamak istedigim ince bir nokta daha var.. özelikle hazır mamalar mantar yapiyor.. ıslatılmış veya nemlendirilmiş bayat ekmek birkac saat icinde küfleniyor ve mantara sebebiyet veriyor.. o yuzden mama verdikten sonra kısa bir süre sonra yemedikleri mamaları kuslarımızın önünden hemen almalıyız...
selahattin abi paylasım icin ayrıca tskler..

kotkafa

Site Moderatörü
Yönetici
Adı
Günay
Soyadı
Dönmez
Paylşım için teşekürler...çok faydalı bir bilgi.

şahin35

Yeni Üyemiz
Adı
necati
Soyadı
şahin
hocam bu güzel bilgi ve paylaşım için teşekkürler benimde 25 çift kuşum var ben kurumaya karşılık neoterramisin+vit kullanıyorum buda baya iyi geliyor sizinde bu ilaç hakkında bilginiz varsa paylaşımlarınızı beklerim

polsuder

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.imparatorogame.com
Adı
Süleyman
Soyadı
DERMENLİ
Ben size daha ucuzunu önereyim Biteral ampul hasta kuşa sadece 1 damla ağzına damlatın 3 gün sonra ne kurutma ne bişe kalmaz sadece 4.5 TL  ;)

karaganda

Takipçi Üyemiz
Adı
Kazım
Soyadı
aslan
bu kurumadan dolayı 3-4 tane pahalı kuş kaybettim o kadar hijyen ortamı olmasına ragmen genede çaresiz öldüler. hazırda kuruma hastalığına yakalanmış kuşu olan varsa denesin sonuçları merak ettim ben  :(

ebubünyamin

Uzman Üyemiz
Adı
Abdullah
Soyadı
Ademoğlu
Fluzole 150 mg kapsül içindeki tozdan çok az miktarını 2 ml suya karıştırıp ucunda serum lastiği takılı enjektörle kuruma hastası kuşumun kursağına basarak tedaviye uğraşıyorum. Henüz ikinci gün ve kuşum kendini halen kabartıyor, ancak yem yemeye başladı. Sonucu burdadan paylaşırım . Tedaviye çok geç başladım ama inşallah kurtulacağını ümit ediyorum.

polsuder

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.imparatorogame.com
Adı
Süleyman
Soyadı
DERMENLİ
Kâzım ASLAN' Alıntı:
bu kurumadan dolayı 3-4 tane pahalı kuş kaybettim o kadar hijyen ortamı olmasına ragmen genede çaresiz öldüler. hazırda kuruma hastalığına yakalanmış kuşu olan varsa denesin sonuçları merak ettim ben  :(
Ben denedim sonuçta bu iş çocuk oyuncağı değil hasta kuştan bahsediyoruz yalnız dozaı kaçırmayın sadece 1 damla çok etkili bir ilaç 3 gün içinde kuşunuzun sağlıklı duruma geldiğini göreceksiniz 3 gün sonunda 2 gün üst üste vitamin verin rahat edin sağlıklı kuşlarınıza uygulamayın çünkü bağışıklık sistemini bozarsınız sonradan hiç etkisi olmaz