Lüleburgaz Festival Etkinliği Resimleri-1-

kuşcuusta07

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.kuscuusta07.tr.gg
Adı
Yavuz
Soyadı
usta
Selahattin bey Çok teşekkür ederiz resimleri bizimle paylaştınız.Eğer hatrınızda ise 19.cu resimdeki 3 ROZELLA olan Kafesin Satıcısını tanıyormusunuz,yada bir bilginiz varmı.
Saygılar.

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Bugün Benim içinde Güzeldi..  Selahattin Abiye ve Ahmet arkadaşıma Teşekkür ediyorum..

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
bu günümüz çok güzeldi,selahattin abiye ve yılmaz abiye misafirperverliklerinden dolayı çok eşekkür ediyorum,sağolsunlar çok ilgilendiler bukadar olur,bayağı eğlendik,yavuz ve hasanıda bekliyorduk,ayrıca yılmaz abiden yavru kuşlar aldım mükemmeller gerçekten kuşlara sevgisini katmış helal olsun diyorum,selahattin abinin üretmhanesinden bahsetmeye gerek yok herkez zaten biliyor muhteşemliğini,kuşlarınında maşallahı var.

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
Ahmet SALMAN' Alıntı:
ayrıca yılmaz abiden yavru kuşlar aldım mükemmeller gerçekten kuşlara sevgisini katmış helal olsun diyorum
    Abi, Tekrar Hayırlı Olsun; Dilerim.. İnşAllah Anne-Babaları gibi kısa zamanda ürerler..

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
teşekkürler arkadaşlar resimler siteye renk kattı güzel bir gün geçirmişsinizdir umarım ayrıca ahmet beye almış olduğu kuşlar için hayırlı olmasının dilerim

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
ankaradada böyle şeylerin olması lazım .belki var ama biz bilmiyoruz.selahattin abi sen işini bilirsin.

Ramazan Demet

Uzman Üyemiz
Adı
Ramazan
Soyadı
Demet
resimler çok güzel site hayvanat bahçesine dönmüş çok güzel bu arada ahmet bey kutluyorum hızla potansiyelini arttırdığı için güle güle beslesin