mantarın kesin çözümü

çetin

Uzman Üyemiz
Adı
Çetin
Soyadı
Gökmen
arkadaşlar değişik ilaç denemelerinden sonra mantar için kesin çözüm olarak acizane vazelini herkese tavsiye ederim ayaklarda hatta göz çevresinde bile kesin çözüme ulaştım ilk denemede bile yüzde seksen tedavi etti üç en fazla dört uygulamadan sonra mantarın tamamen yok olduğu gördüm bu basit ve ucuz yöntemi herkese öneririm

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
çetin bugüne kadar üretimhanemde mantarla karşılaşmadım buda benim kendi gayretlerimle olmuştur hijyen olması olayı bir yana koyalım benim gözlemlediğim olay kendi yapmış olduğum gaga taşıyla ilgili kum ve dişçi alçısıyla yaptığım gaga taşı kuşlarımın adeta törpüsü gibi gaga taşının  sert olmasının çok büyük avantajları var birde büyük ve yerine sağlam bağlanması lazım hem gagalarını biliyorlar hemde mantara sebeb olan mama kalıntılarını törpülüyorlar

Ahmet

Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
TATAR
Ben hiç görmedim üretimhanede mantar die birşeyi.Kesinlikle dışardan ne kuş sokarım nede ayakkabıyla içeriye adam sokarım.Birinci kural hijyen.Senin dediğin vazelin taktigini Libyada evcil çöl kartallarında uyguluyorlar.İlk orada görmüştüm.Demekki muhabbetlerede iyi geliyormuş.Güzel bilgilendirme hocam..

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
mantar olan kısmı güzel temizlenip çamaşır suyuda kulak çöpüyle yedirerek 2 gün sürüldüğündede mantardan kurtulabiliriz

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Yaşar yılmaz' Alıntı:
mantar olan kısmı güzel temizlenip çamaşır suyuda kulak çöpüyle yedirerek 2 gün sürüldüğündede mantardan kurtulabiliriz
Çamaşır suyu olatında aşırı dikkat etmek zorundasınız.Göz yapayım derken gözü çıkarırsınız.En iyi yöntem Çetin arkadaşımızın ve Yavuz abinin bahsettiği yöntemdir...

mustafa izmirli

Yeni Üyemiz
Adı
Mustafa
Soyadı
İzmirli
Evet viks en iyi çözümdür mantar için. ama ilada tıbbi ilaç kullanmak istiyenler eczaneden cemaston mantar ilacı alıp kullanabilirler.kesin çözümlerden biridir.ama en önmelisi hijyen en başta bunu saglamak lazım.

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
arkadaşlar eczanede insanlar için satılan mantar ilaçları kuşlarımızda kullanabilirmiyiz

Ahmet

Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
TATAR
Bazı insan için kullanılan mantar ilaçları insanın derisinde bile yanma hissi uyandırdığı için kuşlarımız daha acı hissi duyabilir..

radter

Üyemiz
evet vazailin mantarların birebir ilacıdır.
çünki mantarla havanın irtibatını keser ve hızlı bir şekilde iyileşme sağlar.
birde vazelini sürmeden önce mantarlı bölgeyi vanodinle pansuman edin. daha hızlı iyileştiğini sizde göreceksiniz.

leon

Üyemiz
Adı
orhan
Soyadı
leon
arkadaşlar mantarlı bolgelere zeytin yagı bence en dogal ve etkılı iki günde bir mantarlı bölgeye sürün mantarı koptugunu ve alttan yeni doku geldigini göreceksiniz