memleket elden böyle gidiyor

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Anlayabilene 10 Kare de Ders..  İstanbul'u (Fatih) Sultan Mehmet ve Askerleri kim bilir ne zorluklarla kazandı; Şimdi birileri Türk olmayanlara da Satıyor güzel ve büyük parselleri. Satanların Cennet'te işi zor..

Emeği geçenlere ve Paylaşan Çetin Arkadaşıma Teşekkürler..

T

tolga baran

Guest
malesef satılmışlık hissiyatı var hepimizde vatanımızın satılması hissiyatı tabiki , herkesde bir ümitsizlik herkesde bir  yarınından umutsuzluk hali var ,
hepsi doğal ama bizim diğer milletlerden farkımız en dibe varınca (malesef) ancak uyanmamız ve çaresine bakmamız , biz ne vurdum duymazıs  ki bunca insan ölünceye  kadar sesiz kaldık ama hala somut bir ses yok neden çünkü idare etmek için idareci yaptırılan/yapılan siyasilerin elinde mahkumuz , ama hakkaten çok az kaldı bu millet hürmetkardır ama gereğinde üstüne çıkıp tepinmesinide bilir ben hiç umutsuz değilim  ancak dibi ne zaman buluruz diye mertaktayım ki kalkıp silkinip 7 cihanda at oynataacağız ben köşemde sabırla bu günleri bekliyor olacağım ,
ecdadın genetiği ister isteyelim ister istemeyelim  bizlerde mevcut  ruhumuzda  var büyük olmak, eninde sonunda olacağız evelAllah kimseler ümitsiz olmasın .....

blackdevil41

Uzman Üyemiz
Adı
Hilmi
Soyadı
AKYILDIZ
çetinbey sanada al ananı git demesinler paylaşım için teşekkürler

karahanuzun

Uzman Üyemiz
Adı
Karahan
Soyadı
UZUN
ewet  kös kös oturmamak lazım...pylaşım için teşekkürler  her ne  kadarda geç görsekte...

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
KARİKATÜRLERİ OKURKEN DİDİM AKLIMA GELDİ. AYNI ŞEYİ ORDA DA YAPIYOR YABANCILAR.

Münah Öoğlu

Uzman Üyemiz
Adı
Münah
Soyadı
Özoğlu
Yılmaz KURŞUN' Alıntı:
  Anlayabilene 10 Kare de Ders..  İstanbul'u (Fatih) Sultan Mehmet ve Askerleri kim bilir ne zorluklarla kazandı; Şimdi birileri Türk olmayanlara da Satıyor güzel ve büyük parselleri. Satanların Cennet'te işi zor..

Emeği geçenlere ve Paylaşan Çetin Arkadaşıma Teşekkürler..
Cenneti düşünen bunu yapmaz.

Gunesisigi

Takipçi Üyemiz
Adı
Akşit
Soyadı
ER
Güzel ama acı !
Bu karikatür bana şu sözü hatırlattı :

HAYATTA KAZANANLAR, KAYBEDENLERİN YAPMAK İSTEMEDİĞİ ŞEYLERİ YAPANLARDAN ÇIKAR

kemal akbulut

Uzman Üyemiz
Web sitesi
ww.muhabbetkusuureticileri.com
Adı
Kemal
Soyadı
Akbulut
ÇOK ÇOK SAĞOL  17 YAŞINDA BİR HEKIR İNGİLTERENİN EKONOMİSİNİ NASL SARSTI İSE NASIL OLSA  YENİ TUR YENİ BİLETTEDE AYNEN DENGELER KANISINDAYIM YAŞIMIZ GENÇ AMA ÇOK ÇOK YORULDUK GENÇLERE BIRAKIYORUZ  BİZ BU HAKSIZLIKLARA ANCAK BU SİTEDE NE KADAR ÇOK OLUR ÜRETİRSEK HER YONÜYLE OKADAR ÜMİTLİ UMUTLU KAZANÇLI OLURUZ ÜMİDİYLE BU MEMLEKET BİZİM KENDİ MEMLEKETİMİZDE MİSAFİR SANATÇI KONUMUNA DÜŞERSEK VAY HALİMİZE  VAY HALİMİZE

mango

Uzman Üyemiz
Adı
Hakan
Soyadı
TUNA
kemal akbulut' Alıntı:
ÇOK ÇOK SAĞOL  17 YAŞINDA BİR HEKIR İNGİLTERENİN EKONOMİSİNİ NASL SARSTI İSE NASIL OLSA  YENİ TUR YENİ BİLETTEDE AYNEN DENGELER KANISINDAYIM YAŞIMIZ GENÇ AMA ÇOK ÇOK YORULDUK GENÇLERE BIRAKIYORUZ  BİZ BU HAKSIZLIKLARA ANCAK BU SİTEDE NE KADAR ÇOK OLUR ÜRETİRSEK HER YONÜYLE OKADAR ÜMİTLİ UMUTLU KAZANÇLI OLURUZ ÜMİDİYLE BU MEMLEKET BİZİM KENDİ MEMLEKETİMİZDE MİSAFİR SANATÇI KONUMUNA DÜŞERSEK VAY HALİMİZE  VAY HALİMİZE
+1