Münah Özoğlu

Münah Öoğlu

Uzman Üyemiz
Adı
Münah
Soyadı
Özoğlu
Arkadaşlar selamlar.Ben aranıza yeni katıldım.Muhabbet üretimine yeni başladım.Yaklaşık 1 yıl oluyor.1955 doğumluyum ve İskenderun/Hatay'lıyım.
Ancak eş ayırmada hala çok başarısız görüyorum kendimi.Muhabbet kuşunu
seven ve evinde amatörce besleyen talebe bir arkadaşın yardımları sayesinde
eş ayırımını yapıyorum.Malum bu ayırım işinde gözlerin de iyi görüyor olması lazım.Zaten 15 nisan perşembe günü sol gözümden katarakt ameliyatı olacağım.
Sanırım siz tecrübeli arkadaşlardan edineceğim o kadar kıymetli bilgiler varki.
Kendimi bu konuda çok şanslı buluyorum.
Herkese teşekkürler.

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Münah bey HoşGeldiniz.. Muhtemelen bizim sizden öğreneceklerimiz çok tur.. Saygılarımla..

çetin

Uzman Üyemiz
Adı
Çetin
Soyadı
Gökmen
münah bey aramıza hoş geldiniz öbür yazım yönetim tarafından yanlışlıkla silinmiş

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Münah Özoğlu' Alıntı:
Arkadaşlar selamlar.Ben aranıza yeni katıldım.Muhabbet üretimine yeni başladım.Yaklaşık 1 yıl oluyor.1955 doğumluyum ve İskenderun/Hatay'lıyım.
Ancak eş ayırmada hala çok başarısız görüyorum kendimi.Muhabbet kuşunu
seven ve evinde amatörce besleyen talebe bir arkadaşın yardımları sayesinde
eş ayırımını yapıyorum.Malum bu ayırım işinde gözlerin de iyi görüyor olması lazım.Zaten 15 nisan perşembe günü sol gözümden katarakt ameliyatı olacağım.
Sanırım siz tecrübeli arkadaşlardan edineceğim o kadar kıymetli bilgiler varki.
Kendimi bu konuda çok şanslı buluyorum.
Herkese teşekkürler.
Öncelikle hoş geldiniz ve inşallah gözünüzle ilğili acil şifalar...Ayrıca göz çok hassas özellikle amaliyar olduktan sonra gözünüz iyileçmeden (amaliyat sonrası) kesinlikle kümese girmeyiniz, malum kümeste kuşların kanat çırpması ile uçuşan tozlar gözünüze enfeksiyon kaptırır...

Münah Öoğlu

Uzman Üyemiz
Adı
Münah
Soyadı
Özoğlu
Arkadaşlar yanıtlarınız ve temennileriniz için teşekkürler.Ancak bir yanlışlığı düzeltelim isterseniz.Ben bayan değilim.Abla diyenler sanırım isimden dolayı
yanılmışlar.Benim de TKKKF başkanı Sn.Zuhal beyi de kuşçuluk için yaptığı hizmetlerden dolayı tebrik ederken yanıldığım gibi.
Ayrıca erkek olmaktanda çok memnunum. :D :D