Sitemizin Büyük bir Hızla Büyümesi

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
Arkadaşlar hakikaten muhabbet kuşu ile ilgili birçok siteye üyeyim en istikrarlı sitelerden birisi bu site hem seviyeli,saygılı insanlar var hemde fikirlerini hiç çekinmeden bilgilerini paylaşan insanlar hepsi burda toplanmış selahattin beye teşekkürler böyle bir imkanı ortama getirdiği için

mango

Uzman Üyemiz
Adı
Hakan
Soyadı
TUNA
Fazla söze gerek yok istatistikler anlatmış herşeyi...

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Bu hızla istatistikleride alt üst edeceğiz

Emrah ÖZTÜRK1

Üyemiz
Web sitesi
www.teztasarim.com
Adı
Emrah
Soyadı
ÖZTÜRK
Hocam size önerim ilk olarak seo yükle seo yok sanırım smfmod da seo var kullanıslı ve suan smf seo sıstemın en ust duzeyınde yardım ederım 2 cı olarak İmageShack entegre etme  yap daha kullanıslı olur üyelerin zorlanmaz  çok iyi bir site tebrik ediyorum bir de su anasayfayı değiştirirsen :D joomlayı cok ıyı olacak ondada yardım ederım bu smf wp joomla konusuna bırıkımı var :D

FAHRÜYEALYA

Uzman Üyemiz
Adı
Mutlu
Soyadı
ERTUĞRUL
MEHMET KIDIR' Alıntı:
Bence de... içi boş saray yapmışsın hayırı olurmu?. Her gün bir şey öğreniyoruz. Bildiklerini paylaşmasını seven insanlarla olmaktan çok mutluyum. Paylaşımlarınıza teşekkür ederim.

"Bildiği bir ilmi saklayan, söylemeyen kimse, (ülcime) ağzına gem vurulur (yevmel-kıyâmeti) kıyamet gününde ağzı gemlenir, dizginlerin, (bilicâmin min nâr) ateşten bir gemle, ateşten bir dizginle ağzı dizginlenir."
iLmini Saklayan CahiL GibidiR . Hz. Ali [ K.s ]
Mehmet hemşerim sana katılıyorum.Nazilliye geldiğim de senin ile tanışmaya gelecem..

kotkafa

Site Moderatörü
Yönetici
Adı
Günay
Soyadı
Dönmez
facebook sayfası konusunda yardımcı olabilirim...Cemal haber verecekti, bekliyorum.