sultanlarım

mia

Üyemiz
Adı
selim
Soyadı
sirkeci
ve yavru prens<divclass="msgbox">Toolargeinputfile-22092010117.jpg</div>

<divclass="msgbox">Toolargeinputfile-22092010117.jpg</div>

vildanergil

Yeni Üyemiz
Adı
vildan
Soyadı
ergil
Selamlar, kuşlarınız çok güzel görünüyor. Yerdeki yavruları sanırım, üretebilmeniz ünemli bir başarı.

Sizden biraz bilgi alsak sultan papağanları hakkına? İnsana yakınlıklları nasıl, konuşma yetileri hakkında neler biliyorsunuz, insana yaklaşma dereceleri nasıl, sizin gözlem ve tavsiyeleriniz nasıldır?

Ben de tek olarak sultan papağanı besledim uzun zaman önce, sonra muhabbet kuşu daha çekici geldi, acaba benim mi bir hatam oldu eğitirken yoksa davranışları muhabbet kuşundan çok mu farklıdır?

Resimler için teşekkürler

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Maşaallah Allah nazarlardan saklasın

vky88

Takipçi Üyemiz
Adı
Volkan Kemal
Soyadı
YALAV
Kafes ve altındaki dolap Özel yapım galiba . Kuşlarda Güzelmiş Nazar değmesin  :)

mia

Üyemiz
Adı
selim
Soyadı
sirkeci
öncelikle herkese tesekkurler.sultanlarla ugrasmak tabıkı zahmetlı adları uzerınde sultanlar.ama kuslarınız uysal yapılı ıse yavru almak bır o kadar basıtlesıyor.ben sultanlara evde bakıyorum ve aynı zamanda muhabbet ve kanaryalarım var ama sultanların yerı ayrı.cok cana yakınlar.en azından yavruları :)beslenmesınde ıse ne versenız yerler.ırı bır muhabbet beslıyormus gıbı dusunebılırsınız kendınızı.tekrar tesekkurler

mia

Üyemiz
Adı
selim
Soyadı
sirkeci
ha bu arada konusma dereceleri sorulmus.tabıkı zayıflar ama bılıyorsunuz kı emek verdıkten sonra muhabbet kusu bıle neler konusabılıyor.sultan da en azından papağan sayılır :) yanı konusurlar

Serdar SÜRKECÜ

Uzman Üyemiz
Adı
Serdar
Soyadı
Sirkeci
Maşallah rabbim nazardan saklasın abim cin gibi çıkmışlar fotoda, sağlıklarıda yerinde , prense özenle bak :)