üretimhaneme havalandırma taktım

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Abi, Şarkıları-Türküleri vardı; şimdi Havaları yerinde MaşAllah.. Senin Üretimhanenede böylesi yakışırdı; Hayırlı Olsun..

çetin

Uzman Üyemiz
Adı
Çetin
Soyadı
Gökmen
devamlımı çalışıyor belli periyotlardamı benim kümeste pervane var kışın 15 dakika çalışıyor 45 duruyor yazında tam tersi 45 dakika çalışıyor 15 dakika duruyor

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
makine kuvvetli ama mesafe 17m olduğu için istediğim randımanı yakalıyamadım yarın başka versyonlar deneyeceğim kısa zamanda istediğim hava değişimini yakalıyamadım cumartesi akşamına denk geldiği için pazartesine sarkıttım inşallah çözmeye çalışırız

kuşcuusta07

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.kuscuusta07.tr.gg
Adı
Yavuz
Soyadı
usta
Selehattin bey hayırlı olsun,
Randuman yakalayamamanızın nedeni Kanalların aynı ebatta olmasından kaynaklanır.Fanın takılı olduğu yerden sona doğru küçülerek yapılsaydı İstediğinizden fazla randuman sağlardı.
Yani 75-80 cm,büyüklükten  başlayıp 15 cm.e düşmesi istediğinizi fazlası ile verecektir.
Saygılar.

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Yavuz Usta' Alıntı:
Selehattin bey hayırlı olsun,
Randuman yakalayamamanızın nedeni Kanalların aynı ebatta olmasından kaynaklanır.Fanın takılı olduğu yerden sona doğru küçülerek yapılsaydı İstediğinizden fazla randuman sağlardı.
Yani 75-80 cm,büyüklükten  başlayıp 15 cm.e düşmesi istediğinizi fazlası ile verecektir.
Saygılar.
yavuz
kanalar boyu 17 metre ilk 5 metresi 60x17 ikinci 5 metresi 50x17 son 7 metresi 35x17 yani kademe kademe küçülerek devam ediyor burdaki olay yerimizin 350 metreküp olması zannediyorum makine ufak kaldı bugün itibarı ile kuşları eski uretimhaneye taşıyorum eski üretimhanenin camları kuzeye bakıyor ve sadece sabah güneşi alıyor kuşların şimdiki yeri ise tamamen öğlen ve akşam güneşini alıyor burayıda soğutmak bir hayli zor onun için karar verdim herşeyiyle hazır eski üretihaneye kuşları nakletçem

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
herşeyiyle hazır eski üretihaneye kuşları nakletçem
  Abi, Hayırlı Olsun.. Ne kadar Güzel biri Yazlık, biri Kışlık..

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
arkadaşlar sabahtan bir karar verdik saat 3.5 da kuşların nakil işlemini tamamladık daha servise çıkmadık şimdi çıkıp dağıtım yapıcaz inşallah sabahtan beri anam ağladı bu sıkıntıyıda atlattık şükürler olsun

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Kuşların, emeklerinin karşılığını fazlasıyla vereceklerdir Selahattin Abi..

Ramazan Demet

Uzman Üyemiz
Adı
Ramazan
Soyadı
Demet
hayırlı uğurlu olsun selahattin bey maşallah senin orayada fabrika havalandırması taksan anca temizler ;)

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
hayırlı uğurlu olsun
merak ettim kusura bakma üretimhane için bu havalandırma çok büyük değilmi?