YUVALIK

imrunlu

Uzman Üyemiz
Adı
Hasan
Soyadı
Karakuş
BU YUVALIKLARDAN 10 ADET ALMAM GEREKİYOR İNTERNETTE ORTALAMA 6 TL CIVARINDA KENDİM YAPSAM YARI YARIYA DÜŞÜYOR HATTA DAHADA AZA AMA UGRAŞMAKTA İSTEMİYORUM BANA YARDIM PLS :D

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
en güzeli herkes kendi kafes ölçüsüne göre ve ferah bir şekilde tanıdık bir marangoza yaptırması daha güzel olur bir kere yaptır tam yaptır

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Basit ama güzel görünüyor.Bunları genelde yapıştırmak süretiyle yapıyorlar.Yapıştırdıktan sonra birde ince çivi vurulursa daha iyi olur,Yoksa en kısa zamanda yolda bırakır ve telafisi olmayan sonuçlar doğurabilir...

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
kontrası bir derece iyi ama bide mdf yapıyorlar oda kağıt gibi oluyor tam kuşların dişine göre

radter

Üyemiz
Merhaba arkadaşlar,
bu plastik altlıkların ısı tutma açısından zararı olur gibi geliyor bana.bence yumurtanın gelişmesi için tahta daha sağlıklı. mesela ben çam kullanıyorum. hem daha iyi ısı tutuyor.hemde reçineli olduğu için dezenfektan görevi görüyor.

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
radter' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,
bu plastik altlıkların ısı tutma açısından zararı olur gibi geliyor bana.bence yumurtanın gelişmesi için tahta daha sağlıklı. mesela ben çam kullanıyorum. hem daha iyi ısı tutuyor.hemde reçineli olduğu için dezenfektan görevi görüyor.
Yurt dışındaki üreticilerin hemen hemen tamamı plastik tabanı kullanıyor...

imrunlu

Uzman Üyemiz
Adı
Hasan
Soyadı
Karakuş
ARKADAŞLAR YILMAZ KURŞUN VE BEN BU GÜN ARNAVUTKÖYDE İSTANBUL AKVARYUMA GİTTİK VE YUVALIKLARIMIZI ALDIK BURADAN SAYIN ALİ İŞLER VE OGLU VOLKAN İŞLERE TEŞEKKÜRLER EGERKİ YUVALIK ALMAK İSTEYEN OLURSA ALİ BEYİN TELEFONUNDAN ULAŞABİLİR ALİ İŞLER:05305544046 VOLKAN İŞLER:05314079190 EGERKİ ALICAK OLURSANIZ BURADAN NUMARANIZI ALDIM DERSENİZ GEREKLİ KOLAYLIGI SAGLIYACAGINDAN EMİNİM KENDİSİ YUVALIGI ÜRETEN KİŞİDİR (SELAMLARIMIDA İLETİN ARADIGINIZDA :D)

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Öncelikle Hasan Bey e (Karakuş) ve İSTANBUL AKVARYUMA  (Volkan İşler e) Teşekkür ediyorum..
  Bugün, Hasan Bey in bana zaman ayırabilmesiyle kendisine katıldım Büyük boy yuvalıklar aldım.. Büyüklük Harika, Üretimin artacağı, Yavruların daha streil bir ortamda büyüyecekleri şüphesiz..  Hatta Halay ve Horonlo büyüyecekler belkide  :) :) ..
  İSTANBUL AKVARYUMDA n Elekli yemlikte aldım; Çoklu alış-verişlerde indirimde yapabiliyorlar..

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
yılmaz Kurşun' Alıntı:
  Öncelikle Hasan Bey e (Karakuş) ve İSTANBUL AKVARYUMA  (Volkan İşler e) Teşekkür ediyorum..
  Bugün, Hasan Bey in bana zaman ayırabilmesiyle kendisine katıldım Büyük boy yuvalıklar aldım.. Büyüklük Harika, Üretimin artacağı, Yavruların daha streil bir ortamda büyüyecekleri şüphesiz..  Hatta Halay ve Horonlo büyüyecekler belkide  :) :) ..
  İSTANBUL AKVARYUMDA n Elekli yemlikte aldım; Çoklu alış-verişlerde indirimde yapabiliyorlar..

Hayırlı uğurlu olsun.Keşke resimleri yükleseydin bizde görseydik...

imrunlu

Uzman Üyemiz
Adı
Hasan
Soyadı
Karakuş
öncelikle degerli abilerime teşekkürler ...yılmaz abi güle güle kullan abi halaylada horonlada büyür dügün salonu gibi içlerisi verimin eminimki yüzde yüz artacagına inanıyorum yahya abi yuvalık resimlerini başta koymuştuk zaten

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
hayırlısı olsun arkadaşlar bol bol yavru büyütürsünüz inşallah

Münah Öoğlu

Uzman Üyemiz
Adı
Münah
Soyadı
Özoğlu
Arkadaşlar İskenderun'da bulunmuyor bu tür yuva ve plastik altlıkları.Önemli olan yuvadan ziyade plastik altlıklar.Tanesi ne kadar acaba.Bilenler yazsın lütfen.

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Münah Abi Ahmet bey in dediği gibi çokta yüksek değil plastik altlıkların fiyatları.. Temizlik açısından kolaylık sağlar ama Doğal değil (Doğadaki mubişlerin altında yok plastik); Doğal olmadığı için ben kullanmayacağım, Marangoza çamdan alt kontav (iç bükey) tahta kestireceğim.. 3-4 ay önce tanesi 1TL den kestirebilmiştim.. Saygılarımla..
  "Neden altlığada para verdin öyleyse ?" sorarsanız; Hem Doğallıktan vazgeçmiyor hemde bir eksiğim olsun istemiyorum    :( :(..

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Münah Özoğlu' Alıntı:
Arkadaşlar İskenderun'da bulunmuyor bu tür yuva ve plastik altlıkları.Önemli olan yuvadan ziyade plastik altlıklar.Tanesi ne kadar acaba.Bilenler yazsın lütfen.
İzmirde toptancılarda 1.30 tl  ile 1.75 tl arasında bulabilirsin...

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Yahya SAYIN' Alıntı:
Münah Özoğlu' Alıntı:
İzmirde toptancılarda 1.30 tl  ile 1.75 tl arasında bulabilirsin...

Fuat beyin elinde mevcutmuş bilğinize;

''Arkadaşlar 20 30 adet kadar elimde kaldı istenilen yere gönderim yapılır .

Hepsi alınması durumunda adet olarak 1,5 tl.dir.

Saygılar..''

Fuat YOZGATLI
Meslek : Teknik Servis Müdürü
Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
0 537 715 34 01
70 Akvaryumlu Malawi Chihled üreticisi
45 Tk'lı Muhabbet Kuşu Yetiştiricisi
Fenerbahçeli
fuat.yozgatlim@hotmail.com