2. Üretimhanemi tamamladım

cem

Üyemiz
Abi hayırlı olsun , herşey mükemmel gözüküyor , bol verimli üetimler dilerim .

Maşallah  , Allah nazardan saklasın<divclass="msgbox">Nofilesuploaded!</div>

davut koç

Üyemiz
Adı
Davut
Soyadı
Koç
sellahattin abi ürettimhanen çok güzel olmuş yani mükemel olmuş sizi ziyaret etmek isterim eğer uygun görürseniz bir gün ziyareet etmek isterim. bol verimli mubişler dilerim

çetin

Uzman Üyemiz
Adı
Çetin
Soyadı
Gökmen
selahattin abi üretimhanene kuş koymayı unutmuşsun ;D            abi şaka bir yana kuşlar gelince mutlaka bidaha seni rahatsız edeceğim inan sabırsızlıkla bekliyorum tabi izninle

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
ahmet heriki üretimhanemin resimleme ve dizayn ben kendim yaptım ist.ikitelli san sit.bilgisaraylı makinelerde kesilip benim işyerimde kendim  1.üretimhanemi monte ettim 2. üretimhanemi bir marangoz arkadaşıma monte ettirdim

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
teşekkürler arkadaşlar 1.üretimhanem 200 takımlık 2. üretimhanem 300 takımlık 1.üretimhaneyi tamamen 2.üretimhaneye aktardım bu üretimhaneler bilmeyen arkadaşlar için söylüyorum ikiside aynı katta birisi sabah güneşini alıyordu diğer ötekisi öğlen güneşini alıyordu yani akşama kadar güneş alıyor 300 takımlık yer daha avantajlı ve biraz daha büyük  öteki üretimhanede temizlik, ilaçlama,dezenfektan işleri bitti oradada ilerki günlerde yeni kuşları eşe hazırlama olaylarını düşünüyorum

mustafa izmirli

Yeni Üyemiz
Adı
Mustafa
Soyadı
İzmirli
Hayırlı olsun ağbi.sağlıklı ve bol yavrular iyi üretimler diliyorum. sen gönlübol bir ağbisin herşey gönlünce olsun.saygılarımla

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
selahattin abi gayet güzel olmuş derli toplu,bende kısmet olursa üst katı en kısa zamanda hazırlamaya çalışıcam ozaman seninle kafeslerin yapımı için teknik desteğini isticem,senin iznin olursa tabiki,müsait zamanda gelirim ist.a selahattin abi görüşürüz.