Bircan ERDAL DİKKATİNE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

marjinal

Uzman Üyemiz
Adı
Ayhan
Soyadı
AYTEKİN
Bircan bey şuan o kadar sinirliyim bunu kelimelerle anlatamam.Sadece size burdan herkesin huzurunda şunu söylemek istiyorum kefil olduğunuz arkadaşınızın kuşunu burada satışa sunuyorsanızsa kefil olduğunuz kişinin adamlığına kişiliğine bakın ondan sonra bu siteye satış için koyun kişiliksiz,yüreğini para hırsı bürümüş insanlara kefil olupta buraya satış birdaha koymayın şunuda belitmek isterim  arkadaşının paraya ihtiyacınız varsa birdaha göndere bilirim...yazıklar olsun Kesinlikle helal etmiyorum..ben asla güvenmediğim insanlardan kuş almam ben size güvendiğimden dolayı referans siz olduğunuz için kuş aldım ve birkez daha öğrendim ki para için insanlar herşey yapabilir kimseye güveneim kalmadı yazık yazık yazık..

blackwolf

Takipçi Üyemiz
Adı
Murat
Soyadı
ALP
olayı tamamen açarsanız hiç olmazsa başkalarınında zarar görmemesini sağlarsınız

tipo2727

Uzman Üyemiz
Adı
murat
Soyadı
akkurt
olayı tamamen açarsanız hiç olmazsa başkalarınında zarar görmemesini sağlarsınız
1

marjinal

Uzman Üyemiz
Adı
Ayhan
Soyadı
AYTEKİN
konu bence açık ve net..Bircan bey gecenlerde arkadaşının kuşunu bu siteyi kullanarak satışa sundu ve ben bircan erdal beyi tanıdığımdan dolayı ayrıca  faceboktanda arkadaşım olduğu için güvenerek burada satışa sunduğu  kuşunu satın aldım.2 hafta sonra kuşları gönderdi arkadaşı az öne kuşlar elime ulaştı bir baktım kuşun kanadı yok .kuşlar sıradan.

tipo2727

Uzman Üyemiz
Adı
murat
Soyadı
akkurt
GEÇMİŞ OLSUN AYHAN KARDEŞİM
ZATEN KUŞLARIN RESMİNİDE KALDIRMIŞ

BORABAY

Uzman Üyemiz
Adı
BORA
Soyadı
DERİCİ
Ayhan kardeşim üzüntü verici bir durum.Bircan ERDAL beyin konuyla ilgilenip senin magduriyetini acilen çözümlemesini bekliyoruz....

güray

Takipçi Üyemiz
Adı
Güray
Soyadı
VURAL
Ayhan kardeşim üzüntü verici bir durum.Bircan ERDAL beyin konuyla ilgilenip senin magduriyetini acilen çözümlemesini bekliyoruz...

kotkafa

Site Moderatörü
Yönetici
Adı
Günay
Soyadı
Dönmez
Ah be abi bunun gibi konular bu forumda zaman zaman açılıyor ve hep polemiklere sebeb oluyor. Her benzeri konu açıldığında hep ayni şeyi yazıyorum, babanın oğlu dahi olsa görmeden kuş almayın. Benim ilanım var şu anda, kaç kişi aradı abi 3 çift seç bana göder, abi 5 çift seç bana gönder diye...ama hepsine ayni şeyi söylüyorum, gel kendin beğenerek seç al götür. Benim beğendiğim kuşu başkası da beğenecek diye bir kural yok, anladığım kadar senin durum biraz farklı, söz verilen kuşlar gelmemiş sanırım. Bence yol erkeniken iade et ve söz verilen kuşları talep et.

levent33

Uzman Üyemiz
Adı
LEVENT
Soyadı
ULUCA
GÜNAY BEY KARDEŞİME KESİNLİKLE KATILIYORUM BEN DENDE URFAYA KUŞ İSTİYORLAR BEN KUŞ GÖRÜLMEDEN ALMAM SATMAM DA ONUN İÇİN SİTEDE SATIŞLARIM TAMAMEN ELDENDİR GÖNDERİRİM YOL UZUN KUŞ TELEF OLUR SONUÇTA CANLI VARLIK BUNLAR AMA HERNE OLURSA OLSUN YANLIŞ HAREKET...............

Sıddık

Uzman Üyemiz
Adı
Sıddık
Soyadı
Yamaç
Günay DÖNMEZ' Alıntı:
Ah be abi bunun gibi konular bu forumda zaman zaman açılıyor ve hep polemiklere sebeb oluyor. Her benzeri konu açıldığında hep ayni şeyi yazıyorum, babanın oğlu dahi olsa görmeden kuş almayın. Benim ilanım var şu anda, kaç kişi aradı abi 3 çift seç bana göder, abi 5 çift seç bana gönder diye...ama hepsine ayni şeyi söylüyorum, gel kendin beğenerek seç al götür. Benim beğendiğim kuşu başkası da beğenecek diye bir kural yok, anladığım kadar senin durum biraz farklı, söz verilen kuşlar gelmemiş sanırım. Bence yol erkeniken iade et ve söz verilen kuşları talep et.
+1

trej

Uzman Üyemiz
Adı
haydar
Soyadı
karaçal
ayhan sen böyle olayı daha öncede yaşadın banada anlatmıştın a be kardeşim daha akıllanmadınmı görmeden kuş alıyorsun kuş alacaksan sitede çok güvenilir herkesin tanıdığı bir sürü üretici arkadaşlar var  onlardan al genede geçmişolsun diyorum

ha şunuda söyleyeyim gerek elden sattığım gerekse gönderim yaptığım kuşlarımda bir hata olursa alan kişiyede söylüyorum bunu beni direk sitede teşhir et kardeşim diyorum bu kadar basit

alibeyk

Uzman Üyemiz
Adı
mert
Soyadı
aydın
Ayhan ustam geçmiş olsun
inşallah mağduriyetini giderirler
yok gidermezlerse allah belalarını versin derim...

yosuncan1

Uzman Üyemiz
Adı
fatih
Soyadı
mansız
geçmiş olsun mağduriyetinizin en kısa sürede giderilip konunun tatlıya bağlanması dileğiyle

marjinal

Uzman Üyemiz
Adı
Ayhan
Soyadı
AYTEKİN
arkadaşlar hepiniz söyledilerinizde yerden göğe kadar haklısınız..ama ben bircan beyle arkadaşım dost gördüm ben sıradan birine güvenmedim dost gördüğüm insana güvendim değer verdiğim insana güvendim ama hata yapmışım..ama bu kişilikle alakalı bir durum kanı bozuksa ve üç kuruş için kişiliğini zedeliyorsa bir insan bu kim olursa olsun aynı şeyi yapar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...