kalamar balığı ve kalamar kemiği

Barmen

Üyemiz
Adı
cem
Soyadı
elmas
güzel paylaşımın için teşekkürler. Ama Selahattin abinin dediği gibi nasılsa bize kalamar güzel ise kuşlar içinde vaz geçilmez bir tat bence... :)

Ramazan Demet

Uzman Üyemiz
Adı
Ramazan
Soyadı
Demet
teşekürler selahattin bey sarıyerde kalamar yapıyorlar bir gün gider yeriz inşallah

E

elaziz2316

Guest
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
çetin kemiğini arkadaşlarımz tanıyordurda tadını bilen varmı bence harika bir tadı var halka halka kızartması  :p
    Selahattin abi, her konuyu boğaz işine bağlıyorsun ya, helal olsun sana. :)

enginersin

Uzman Üyemiz
Adı
engin
Soyadı
ersin
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
çetin kemiğini arkadaşlarımz tanıyordurda tadını bilen varmı bence harika bir tadı var halka halka kızartması  :p
ne yaptın ne ettin yine olayı yemeğe çevirdin abi  C:) , biraz pehriz yap abi  icon_naughty

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Abi bende çok severdim, çıtır çıtır. Geçenlerde biri ilmihale bak bakalım yeniyormu dedi. Baktım yenmiyormuş. Malesef.

E

elaziz2316

Guest
Mehmet Kıdır' Alıntı:
Abi bende çok severdim, çıtır çıtır. Geçenlerde biri ilmihale bak bakalım yeniyormu dedi. Baktım yenmiyormuş. Malesef.
    Mehmet, aydınlatıcı bilgi için teşekkürler. Demek ki bundan sonra yemeyeceğiz. :(

Haluk Peker

Üyemiz
Adı
Haluk
Soyadı
Peker
enginersin' Alıntı:
ne yaptın ne ettin yine olayı yemeğe çevirdin abi  C:) , biraz pehriz yap abi  icon_naughty

Pehrize ne gerek maşallah adam karınca gibi hiç durmuyor ki... Geçen yanındaydık başım döndü ilk saat ...

gfbli1

Takipçi Üyemiz
Adı
Emre
Soyadı
KAYACIK
Abiler babam kalamar almış ve şuan onu temizlemekle uğraşıyor babamdan kemiğini istedim ama kılçık kadar bişey çıktı. Nerede bunun kemiği ???