merhaba bende silivri'den katılıyorum aranıza

Barmen

Üyemiz
Adı
cem
Soyadı
elmas
Merhaba İstanbul Silivri'den katılıyorum aranıza bende yaklaşık bir yıldır sitede erolab diye kayıtlı arkadaşım erol ile birlikte muhabbet kuşu besliyorum siteyi kuran ve bize bu gerekli bilgileri paylaşan herkeze çok teşekkür ederim. güzel arkadaşlıklar kurmak ve güzel bilgiler paylaşmak dileklerimle...

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Cem merhaba hoş geldin kardeş öncelikle çok harika pırıl pırıl hijyen bir üretimhane kurmuşsun kutlarım seni kuşlarınında maşallahı var kuşlarına bu değerli temiz üretimhaneyi kurmakla inan sen kendine iyilik yaptın bunun karşılığını kuşların verecektir sana sen kuşlarına ne kadar güzel bakarsan onlarda seni utandırmayacaktır inşallah yedirdiğin yem kadar yavru alırsın inşallah ayrıca formlardaki paylaşımlara ve sohbetlere katılmanı beklerim saygılar

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
cem bey aramıza, dostluğumuza,paylaşımlarımıza  hoş geldiniz

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Cem Bey; HoşGeldiniz aramıza..
Kuşlarınızda Harika imiş.. Birlikte Nice Nice paylaşımlara..

Münah Öoğlu

Uzman Üyemiz
Adı
Münah
Soyadı
Özoğlu
Cem kardeş aramıza hoşgeldin.Umarım seninde tecrübelerinden faydalanırız.
Tertemiz güzel bir kümes.Bu kadar temiz tutmanın sırrını bizimle paylaşırmısın.

Barmen

Üyemiz
Adı
cem
Soyadı
elmas
güzel mesajlarınız ve dilekleriniz için herkeze çok teşekkür ederim

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
aramıza hoş geldin cem kardeşim,öncelikle çok doğru yerde olduğunu söylemek gerek,bu sitede her zaman paylaşımlarda,eleştirilerde saygı çerçevesi içinde geçmektedir,çoğumuz birbirimizi görmediğimiz halde aile gibiyiz,kümesin çok güzel özenle bakıldığı yavrulardanda belli bol bol yavru alman dileği ile.  saygılar...

Barmen

Üyemiz
Adı
cem
Soyadı
elmas
Çok severek kurduğum üretimhanemi satıyorum işlerimin yoğunluğu ve dünyaya yeni gelen oğlum için kuşlarıma zaman ayıramıyorum ileride mutlaka yine yapacağım fakat ara vermek zorunda olduğumu düşündüğüm için 50 takım kuşum, malzemelerim, dolaplarım ve aklıma gelmeyen üretimhanede olması gereken ne varsa herşeyi satıyorum alıcılara şimdiden hayırlı olsun. Fiyat için tlf irtibata geçerseniz sevinirim. Allah yedirdiği yem kadar yavru nasip etsin iyi paylaşımlar...

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Oğlun analı babalı büyüsün Allah bağışlasın kardeş. Emeklerin heba olmasın bir daha düşünsen.

Barmen

Üyemiz
Adı
cem
Soyadı
elmas
Çok düşündüm mehmet bey oğlum 8 aylık oldu bile ve benim asıl işim Döviz Bürosunda çalışıyorum malum buda başlı başına bir iş ve iki iş olmuyor...

Barmen

Üyemiz
Adı
cem
Soyadı
elmas
ileride mutlaka yapacağım ama bir süre ara vermek zorundayım  abdurrahman bey mallessef

Barmen

Üyemiz
Adı
cem
Soyadı
elmas
Evet Sevgili Dostlarım Hepinize Kolay Gelsin Üretimhanemi satmamda bana yardımcı olursanız sevinirim

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
En kısa sürede hallolur inşaallah Cem bey. Bu yönde arayışta olanlara öneride bulunuruz. Güzel üretimhaneniz var

Barmen

Üyemiz
Adı
cem
Soyadı
elmas
Evet arkadaşlar bu üretimhaneyi satın almak isyeneniz yokmu uygun bir fiyata vericem

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
HOŞ GELDİNİZ COCUĞUNUZ ANALI BABALI BÜYÜSÜNÇOK GÜZEL ÜRETİMHANE AMA İŞİNİZ UZUN SAATLERDE ÇALIŞIYORSUNUZ SİZİN İÇİN HAYIRLISI OLSUN