Sitede Sorunlarımız Varsa

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Sayın üstadım, kendi Mesajlarımı düzenleme ve silme yetkilerinde problem var. İlgilenirsen sevinirim.

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Teşekkürler abi. Düzeltme tamam. Silme yok. önemli değil buda yeter.

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Abi, okunmamışlara bastığımda, hiç ileti göstermiyor. oysa bu gün yazılmış okumadığım iletiler var, portalda görünüyor. Okunmamış ayarını uzatabilirmiyiz. Bazılarını kaçırıyorum.

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Ergün DUYGU' Alıntı:
Abi siteye resim eklemede sorun var. Kolay resim ekleme çalışmıyor. Bilgine...Syg.
Resim eklemede sorun yaşıyorsanız diğer upload sitelerini kullanabilirsiniz

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Selahattin abi, Cemal kardeş,

sitede yazı yazınca font size 8-9 geliyor buda çok küçük kalıyor. default font büyüklüğünü 10 yapmanız mümkünmüdür?

buraktalaz

Üyemiz
Adı
Burak
Soyadı
TALAZ
Benim site ile ilgili bir problemim var. Ben karakolda bilgisayarımdan siteye normal bir şekilde giriş yapıyorum fakat eve gittiğimde bilgisayarımdan siteye giriş yaptığımda engellendiğimi ve bu engellenmenin süresiz olduğu uyarısı çıkıyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor? Yardımcı olabilirseniz sevnirim.

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
buraktalaz' Alıntı:
Benim site ile ilgili bir problemim var. Ben karakolda bilgisayarımdan siteye normal bir şekilde giriş yapıyorum fakat eve gittiğimde bilgisayarımdan siteye giriş yaptığımda engellendiğimi ve bu engellenmenin süresiz olduğu uyarısı çıkıyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor? Yardımcı olabilirseniz sevnirim.
Bu sorunu resimleyebilirmisiniz. Antivirüs kaynaklı olbilir.

buraktalaz

Üyemiz
Adı
Burak
Soyadı
TALAZ
Mehmet abi şuan karakoldayım. Eve gidince resim alıp tekrar karakola geldiğimde yüklerim. Ama işin enteresan yanı bazen evde wireless den cep telefonu ile bağlanmaya çalışıyorum ondada aynı sorunla karşılaştım.

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
bu sorun efdal çinkılıçdada var işten giriliyor evden girilemiyor bu sizlerin kullanmış olduğunuz bilgisayardan ve yahut adls hizmeti kinden alınıyorsa ordan kaynaklanıyor  cemal arkadaşımız bu konuyu daha evvel bakmıştı gene bakıp yazacaktır

buraktalaz

Üyemiz
Adı
Burak
Soyadı
TALAZ
Mehmet Kıdır' Alıntı:
Bu sorunu resimleyebilirmisiniz. Antivirüs kaynaklı olbilir.
Murat Abi eve gidince resmini alıp yarın akşam yüklerim. Ama antivirüs kaynaklı olabileceğini zannetmiyorum. çünkü telefondanda bağlanmak istediğimde yine aynı sorunla karşılaştım bir seferindede. Selahattin abi bizim sitede Metronet firması var biz ordan interneti alıyoruz. dediğin gibi olabilir. Umarım bir anca çözülür bu problem. Çünkü ben karakolda yoğun oluyorum çok fazla siteye bakamıyorum.

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Zaman dns problemi var, internet sağlayıcınızı aramanız ve bildirmeniz halinde sorununuzu çözeceklerdir.

CeMalT

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.Muhabbetkuslari.Org
Adı
CemaL
Soyadı
Tanış
Burak bey merhabalar,

selahattin abimizinde bahsetmiş olduğu gibi efdal çinkılıç arkadaşımızda da burum söz konusu ancak sitemizden kaynaklanan herhangi bir prblem söz konusu değil. İnternet hizmetinini kullanmış olduğunuz servis sağlayacı firmanın ip adreslerinden kaynaklanan bir sorundur.

Mehmet abi yazı boyutu olayına göz atarım uyarı için teşekkürler.

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
buraktalaz' Alıntı:
Murat abi farklı dns de denedim ama olmazsa arayacağım artık başka çare yok.
Sizin bilgisayar yada modemden kaynaklanmıyor. İnternet servis sağlayıcınızın dns serveri, yani www.muhabbetkusuureticileri.org adresinin ipsini çözümleyemiyor. Bazan olur böyle. Telefon açıp söylerseniz düzeltirler. Birde ismim mehmet :)