ÜRETİMHANEM İÇİN YENİ YAPTIĞIM KAFESLER ve SALMALARIM

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
BU SENE SONUNDA ŞOW MUHABBET ÜRETİMİNİ 30 ÇİFTE ÇIKARACAĞIM. ONUN İÇİNDE HAZIRLIKLARA ŞİMDİDEN BAŞLADIM. BÜYÜK EMEK HARCADIĞIM YENİ KAFESLERİM ŞEKİLLENMEYE BAŞLADI.

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
çok teşekkür ederim Ahmet bey. evet mdf lamdan yaptım

ahmetresit

Üyemiz
Adı
AHMET REŞİT
Soyadı
SABAHYELİ
ŞAHİN AĞBİ SENİN MAŞALLAHIN VAR KENDİ TASARIMLARIN GERÇEKTEN ÇOK BAŞARILI BO KONUDA EKOLSÜN DİYECEK SÖZ YOK MAŞALLAH :) :)

çetin

Uzman Üyemiz
Adı
Çetin
Soyadı
Gökmen
keşke resim koymasaydınız kendi üretimhaneme gitmek bile istemiyorum bu resimleri görünce neyse inşaallah bizimde olur böyle kafeslerimiz ellerinize sağlık

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
İYİ DİLEKLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR. ALLAH KISA SÜREDE SİZLEREDE NASİP EDER İNŞAALLAH.......

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Şahin Bey, Çok Güzel olmuşlar, Muhakkak ki; Kuşlarınızda emeğinizin karşılığını verecekler dir..

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
İyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar..... Daha iyisinin sizlere nasip olmasını dilerim

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
meslek mobilyacı olunca bazı şeyler farklı oluyor. elinize sağlık çok güzel olmuş

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.

bilaldeg

Takipçi Üyemiz
Web sitesi
www.fotokritik.com
Adı
bilal
Soyadı
değirmenci
Şahin Bey, üretimhaneniz mevcut haliyle dahi oldukça güzel, temiz ve kullanışlı idi. Bu büyüme ile çok daha güzel olacak gibi, hayırlı olsun şimdiden.