Üretimhanem ve benden kareler

Manituya

Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
Uygur
Bartın Amasrada yaşamaktayım 50 çift kanarya 10 çift saka kanarya melezi 20 çift muhabbet üretmekteyim çiflerimin sayısını her zaman arttırmak düşüncesindeyim  sevgili kuş üreticisi dostlarıma saygılarımla bu taraflara yolu düşen herkezi beklerim. 

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
ahmet kardeş seni tebrik ediyorum hayvanat bahçesi gibi yapmışsın tüylerince yavru alırsınız inşallah

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Ahmet Bey, Sizde de MaşAllah Her şey var.. 
Lakin Mubiş Yuvalıklarının içi biraz temiz olsa ?  Muhakkak daha çok Kazanırsınız..  Saygılarımla..

Manituya

Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
Uygur
Herkeze yorumları için çok teşekkür ederim hayvan sevgisi çok oldugu için elimden geldigi kadar her tür beliyorum ve üretmeye calışıyorum ayrıca yılmaz bey yavrulukların içlerinin biraz kirli olmasının nedeni kuşların hemen yavru varken yumurtlamaları ayrıca ben herkez gibi foto cekcem herkez temiz görsün diye düşünmüyorum neysek oyuz tarzındayım saygılarımla

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Manituya' Alıntı:
Herkeze yorumları için çok teşekkür ederim hayvan sevgisi çok oldugu için elimden geldigi kadar her tür beliyorum ve üretmeye calışıyorum ayrıca yılmaz bey yavrulukların içlerinin biraz kirli olmasının nedeni kuşların hemen yavru varken yumurtlamaları ayrıca ben herkez gibi foto cekcem herkez temiz görsün diye düşünmüyorum neysek oyuz tarzındayım saygılarımla
Maşallah Allah nazardan saklasın...
Lakin Yuvalıklarınız çok kötü,  ''neysek o yuz'' diye düşünürseniz, Allah korusun kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz...

Manituya

Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
Uygur
Çok teşekkür ederim gürol bey bu arada abilerim üretimhanedeki yuvalıkları pis buluyorsunuz kuşlarım daha yavrular çıkmadan yumurtluyorlar elimden geldigi kadar temizlemeye calışıyorum fakat yavru yada yumurta varken temizlemeye kalktıgımda kuşlar ya yavruları öldürüyor yada yumurtaları atıyor genelliklede ingiliz kuşlarım ayrıca talaş yerine çok temiz deniz kumu koymayı düşünüyorum sizce iyi fikirmi saygılarımla