Bu pazar İzmir Kuş Pazarında idik...

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Bu pazar İzmir kuş pazarında idik,  pazarı bize gezdiren Ramazan ŞAHİN abimede çok çok teşekkürler...

çetin

Uzman Üyemiz
Adı
Çetin
Soyadı
Gökmen
çok güzel resimler yuvalıklarda güzel fiyatıda cabası çok uygunmuş siz resimlerde yoksunuz galiba yahya bey yada ben bulamadım

rabbani

Uzman Üyemiz
Adı
ÜNAL
Soyadı
YILMAZ
MaşaAllah çok güzel  ellerinize sağlık paylaşım için 

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Paylaşım için teşekkürler Yahya bey. Elinize sağlık

Kral94

Üyemiz
Adı
Selim
Soyadı
Çelebioğlu
bnde izmirdeyim fakat neresinde izmirin bu pazar

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Çetin GÖKMEN' Alıntı:
çok güzel resimler yuvalıklarda güzel fiyatıda cabası çok uygunmuş siz resimlerde yoksunuz galiba yahya bey yada ben bulamadım
Hakkatten kendin yapsan daha pahalıya mâl olur.

murat kabayel

Uzman Üyemiz
Adı
murat
Soyadı
kabayel
izmir gelecek arkadaşlar her zaman bekleriz pazarımıza (yahya bey şimdiki resminiz size benziyor)

gokhan943

Üyemiz
Adı
Gökhan
Soyadı
KARTAL
murat abi bu pazar bi çift kuş almıştım siz de vardınız orda gerçekten büyük tesadüf. hatırladınız mı bilmiyorum sabah 9 ciavrı muhabbet kuşları kısmının girişinde orta yerde genç biri çift muhabbet kuşları satmıştı? o ara muhabbet ettik. inşallah haftaya resmi olarak tanışırız:)

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Doğa ve DoğaKuşları Severleri bir arada görmek çok güzel..
    Murat Abi, yuvalıklar 10 numara, Allah bol paralı hayırlı müşteriler versin..

Yahya Bey, Paylaşım için Teşekkürler..

murat kabayel

Uzman Üyemiz
Adı
murat
Soyadı
kabayel
yavuz alptekin' Alıntı:
resimler çok güzel çıkmış paylaşımın için çok teşekkürler,nezaketiniz için size çok teşekkür ederim murat KABAYEL,bey inşallah bi gün hep birlikte gelip tanışma fırsatı buluruz
inşallah kardeşim her zaman beklerim .başımın üstünde yeriniz var

murat kabayel

Uzman Üyemiz
Adı
murat
Soyadı
kabayel
gokhan943' Alıntı:
murat abi bu pazar bi çift kuş almıştım siz de vardınız orda gerçekten büyük tesadüf. hatırladınız mı bilmiyorum sabah 9 ciavrı muhabbet kuşları kısmının girişinde orta yerde genç biri çift muhabbet kuşları satmıştı? o ara muhabbet ettik. inşallah haftaya resmi olarak tanışırız:)
ben her pazar ordayım beklerim tanışmış oluruz elimden gelen yardımı yaparım .

murat kabayel

Uzman Üyemiz
Adı
murat
Soyadı
kabayel
Yılmaz KURŞUN' Alıntı:
    Doğa ve DoğaKuşları Severleri bir arada görmek çok güzel..
    Murat Abi, yuvalıklar 10 numara, Allah bol paralı hayırlı müşteriler versin..

Yahya Bey, Paylaşım için Teşekkürler..
sagolasın kardeşim yuvaları cogunlukla üreticiler alıyor yuva giriş deligi ile yumurta cukuru ayrı taraflarda  oldugundan yuvaya giren kuş yavru ve yumurtanın üstüne atlamadıgı icin zayiat minumun .kullandıgım malzeme yuva icindeki nemi dışarı attıgından yavruların altı hep kuru kalıyor.

ceylin123

Uzman Üyemiz
Adı
nihal
Soyadı
baskurt göksu
ne güzel 2.5 liraya yavruluk var ya krallar gibi burda bize beşliraya yedi liraya sağlıksız uyduruk yavrulukları kakalamaya çalışıyorlar :-[ ilçede oturmanın suçu günahı büyük  çift yaptığım kuşlarıma yavruluk alamıyorum çiftleşme sürecini hızlandırır mı bilmem, birbirilerini besleme kaşıma aşamasındalar hala bizim dişi erkeği dövüyo arada sırada...

murat kabayel

Uzman Üyemiz
Adı
murat
Soyadı
kabayel
biraz sabret her cift anlaşma aşamasında öyle davranır her yuvalıktada saglıklı yavru yetişmez.