Yaban TVde bir Üretici (video)

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Tansel Bey, Mamayı dünden kalan mamanın üzerine döktünüz..
  Tünekleriniz plastik (Doğal değil)..
  Daha büyük yuvalıklarla hem verim hemde sterilizasyon artıyor..

asersoz

Uzman Üyemiz
Adı
Abdurrahman
Soyadı
Ersöz
selahattin abimi paylaşamıyorlar bakalım hangi kanalı tercih edecek  ;D kanallar arası cok büyük bir kapma savası var ;)

polarci

Takipçi Üyemiz
Adı
ismail
Soyadı
paşalar
paylaşım için tşkler. abiler bilmem dikkat ettiniz mi  adam kolombo  aşısı uyguluyorum diyo ve kuslar daha da irileşiyomuş ve saglıklı oluyomuslar  acaba  bu aşıyı kullanan varmı ne gıbı sonuclar aldılar acab merak ettım ben bu aşıyı ya

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Belki kamera heyacanındandır Tansel bey oldukça kafamızı karıştırdı..  Galiba Veba ile Çiçek hastalığınıda karıştırdı.. Veba 14. YüzYılda kaldı..

aresadana

Üyemiz
Adı
levent
Soyadı
malkoç
yılmaz usta bizim kuş gribi dediğimiz şey aslında halk arasında kuş vebası veya tavuk vebası diye bilinen hastalıkmış. bilimsel adı avian influenza imiş.

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Kuş Gribine "Kuş Gribi" deseydi..

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
polarci' Alıntı:
paylaşım için tşkler. abiler bilmem dikkat ettiniz mi  adam kolombo  aşısı uyguluyorum diyo ve kuslar daha da irileşiyomuş ve saglıklı oluyomuslar  acaba  bu aşıyı kullanan varmı ne gıbı sonuclar aldılar acab merak ettım ben bu aşıyı ya
Tanselin bahsettiği kolombovak aşışı güvercinlere hersene vurulur muhabbet kuşlarına vurulamaz güvercinlerde bile vurulduğunda kuşlarda ateş yapıyor muhabbetlere vurulduğunda kim bilir neler yapar ama tansel vuruyorum desede hikaye anlattığını geçen sene feshanede yüzyüze konuşup anlatmıştım aslında vurulsa iyi olur ama dozajı ayarlanmıyor bunların yerine 3 ayda bir tekrarlanan içme sularına konan lasota canlı aşısını kullanabilirsiniz

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
ben tanselin en çok tepeli muhabbetle ,jumboyu çiftleştirip büyük tepeli yarattım demesine sinir bozucu buldum.insan oğlu bazen kendini kaybediyor.yaratma işi mevladan başkasına mahsus değildir.adam biraz fazla kuşu olunca kendini kaybetti her halde.

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
polarci' Alıntı:
Tanselin bahsettiği kolombovak aşışı güverinlere hersene vurulur muhabbet kuşlarına vurulamaz güvercinlerde bile vurulduğunda kuşlarda ateş yapıyor muhabbetlere vurulduğunda kim bilir neler yapar ama tansel vuruyorum desede hikaye anlattığını geçen sene feshanede yüzyüze konuşup anlatmıştım aslında vurulsa iyi olur ama dozajı ayarlanmıyor bunların yerine 3 ayda bir tekrarlanan içme sularına konan lasota canlı aşısını kullanabilirsiniz
EVET AYNİ VİDEO DAHA ÖNCE YAYINLANMIŞTI SELAHATTİN ABİDE AYNİ CEVABI YAZMIŞTI ONA KATILIYORUM İKİ CC GÜVERCİNE VURUYORDUK 3 CC MUHABBETE VURDUMU KUŞ YOLCU

polarci

Takipçi Üyemiz
Adı
ismail
Soyadı
paşalar
tşk ederim cevaplar için.kamera  insana neler soyletıyo demek ya bende bundan sonra kuşlarımda dinlendırme  yerıne dogum kontrol hapı kullanacam desem nası olur  :D ;D ;D